• Informacje na temat:

  gąsowski piotr była żona

Artykuły na temat: gąsowski piotr była żona
 • Grycan i Gąsowski "spijają piankę"

  Marta Grycan i Piotr Gąsowski zaprosili nas do swojego królestwa, czyli na plan siedmioodcinkowego "Polskiego turnieju wypieków", którego zostali gospodarzami.

 • Duchy zmarłych teściów

  Od kwietnia na antenie TVP 1 oglądać będziemy mogli nowy serial "Duch w dom". Główne role grają: Piotr Gąsowski, Anna Romantowska i Piotr Fronczewski.

 • Rzuca "Taniec z gwiazdami"

  Anna Głogowska, prywatnie partnerka Piotra Gąsowskiego, rezygnuje z występów w "Tańcu z gwiazdami".

 • Lubię jeździć na rolkach

  ...- Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny(...). Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

 • Gwiazdy i "Iniemamocni"

  W listopadzie na ekrany polskich kin wejdzie najnowsza produkcja wytwórni Disney'a i studia Pixar, obraz "Iniemamocni" - opowieść o życiu superbohaterów na emeryturze. Swoich głosów animowanym postaciom w polskiej wersji językowej użyczą między innymi Stanisław Tym, Piotr Fronczewski i Dorota Segda.

 • Na co od kina?

  Amerykański dramat "Wątpliwość" z Meryl Streep i Philipem Seymourem Hoffmanem w rolach głównych (nominacje do Oscarów) oraz komedia "Zamiana" z Piotrem Gąsowskim i Grażyną Wolszczak trafią w piątek do polskich kin.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Paweł Jasionowski (Masters) w programie

  Wiosną na antenie Polsatu zobaczymy siódmą już edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo" . Zmagania uczestników show oceniali jury w składzie: mezzosporanistka Małgorzata Walewska oraz aktorzy Paweł Królikowski , Katarzyna Skrzynecka i Bartek Kasprzykowski . Gospodarzami show pozostają Maciej Dowbor i  Piotr Gąsowski. W programie zadaniem uczestników jest jak najwierniejsze...

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W święta gwiazdy nie próżnowały, tylko... tańczyły. Tematem muzycznym wielkanocnego odcinka "Tańca z gwiazdami" była muzyka ze znanych komedii.

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  W środę, 6 lipca, ogłoszono, że Skrzynecka nie będzie po raz kolejny współgospodarzem tanecznego show. Wiadomo, że Piotr Gąsowski poprowadzi program w towarzystwie nowej koleżanki, jednak nadawca nie(...) nieoficjalnych informacji, do udziału w kolejnej odsłonie show dały się już namówić: aktorki Edyta Olszówka i Katarzyna Zielińska oraz Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury. Kto, waszym zdaniem...

 • "Taniec z gwiazdami" bez Skrzyneckiej?!

  ...dobre. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się nie tylko jej wystąpienia, ale też metamorfozy w programie. Wiadomo, że Piotr Gąsowski poprowadzi program w towarzystwie nowej koleżanki, jednak nadawca(...). Według nieoficjalnych informacji, do udziału w tanecznym show dały się już namówić: aktorki Edyta Olszówka i Katarzyna Zielińska oraz Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury. Katarzyna Skrzynecka...