• Informacje na temat:

  gavin rossdale aktor

Artykuły na temat: gavin rossdale aktor
 • Gavin Rossdale na wielkim ekranie

  Gavin Rossdale, wokalista i gitarzysta formacji Bush, po napisaniu muzyki do filmu "XXX" spróbuje wreszcie swych sił jako aktor. Życiowy partner Gwen Stefani z No Doubt pojawi się w filmie "Red Light Runners". Jego partnerami będą dwaj słynni aktorzy: Dennis Hopper i Harvey Keitel.

 • Peter Stormare zagra Szatana

  Peter Stormare ( "Fargo" , "Armageddon" , "Szyfry wojny" , "Bad Boys 2" ) wcieli się w postać Lucyfera, Władcy Ciemności, w filmie "Constantine" . Szwedzki aktor pojawi się na planie tego obrazu u boku Keanu Reevesa ( "Matrix Rewolucje" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ). Zdjęcia do projektu, opartego na komiksie "Hellblazer", trwają obecnie w Los Angeles.

 • Osbourne'owie dla ofiar tsunami

  Lista wykonawców, którzy zaśpiewają jest naprawdę imponująca. Oprócz Ozzy'ego i Kelly Osbourne w nagraniu wezmą udział Elton John, Rod Stewart, Phill Collins, Steven Tyler z Aerosmith, słynny tenor Andrea Bocelli oraz aktor Robert Downey jr. Młodsze pokolenie artystów reprezentują Pink oraz rockowe małżeństwo Gwen Stefani (No Doubt) i Gavin Rossdale (Bush). Partie instrumentalne nagrają...

 • Holly Hunter w erotycznej historii o duchach

  Amerykańska aktorka Holly Hunter ( "Fortepian" ) dołączyła do obsady "Frost Flowers". Film opowiadał będzie o zderzeniu świata duchów z ludzkim, a opowieść będzie zawierała wątek erotyczny.

 • Najbardziej stylowe imiona dzieci

  Piosenkarka Gwen Stefani i jej mąż Gavin Rossdale, były lider formacji Bush, znaleźli się na szczycie zestawienia wyróżniającego najbardziej stylowe imiona nadane dzieciom. Dziennikarze "In Touch Weekly" uznali, że syn muzycznej pary nosi najbardziej "cool" imię. A jak nazywa się potomek Gwen i Gavina? Kingston. Na pozycji 2. znalazła się córka aktorów Toma Cruise'a i Katie Holmes - Suri, a na...