• Informacje na temat:

  gawliński z żoną

Artykuły na temat: gawliński z żoną
 • Robert Gawliński: Żona gotuje mi rosołki

  Kiedyś Robert Gawliński (56 l.) prowadził rockandrollowe życie, dziś marzy o wnuczce i uprawia ogródek. Ale najbardziej ceni fakt, że od 32 lat jest wciąż z Moniką, z którą ma synów Beniamina i Emanuela.

 • Wilki bez Gawlińskiego

  Z powodu choroby żony, Robert Gawliński nie wziął udziału w próbach zespołu przed opolskim festiwalem.

 • Robert Gawliński: Tworzymy typowo włoską rodzinę

  Robert Gawliński (53 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedział o rodzinie: żonie Monice i swoich synach Beniaminie (25 l.) i Emmanuelu (25 l.), którzy właśnie wkraczają w dorosłe życie.

 • "Love Story", teledysk do najnowszego przeboju grupy Wilki, to nie jest historia o miłości. To pełna erotyzmu opowieść o zdradzie i... mezaliansie.

 • Robert Gawliński jest gotowy na wnuki! Teraz liczy się tylko rodzina!

  Robert Gawliński (54 l.) to rockandrollowiec z krwi i kości, dla którego najważniejsza jest rodzina. To dzięki niej ma stały punkt odniesienia. W szczerej rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” wyjawił, że liczy na powiększenie rodziny w niedługim czasie!

 • Wilki: Domek w Grecji?

  Robert i Monika Gawlińscy, lider i menedżerka grupy Wilki, przymierzają się do kupna domku w Grecji. Niedawno powrócili z miesięcznych wakacji spędzonych w tamtym kraju razem ze swoimi dziećmi Emanuelem i Beniaminem. "Na Peloponezie znaleźliśmy chyba swoje miejsce" - mówi Monika Gawlińska.

 • Robert Gawliński: Synowie sprawili, że zwolnił tempo

  Synowie Roberta Gawlińskiego (52 l.), 23-letnie bliźniaki Benjamin i Emanuel, podobni są do ojca jak dwie krople wody - to samo uwodzicielskie spojrzenie, ta sama burza włosów. Czy na tym(...) Gawliński. Przyznaje, że mógł zejść na manowce, ale powroty do wrzeszczących maluchów i domu pachnącego mlekiem zaczęły mu się podobać. Synowie sprawili, że zwolnił tempo, częściej bywał z rodziną...

 • Wilki w Grecji

  Robert Gawliński (44 l.) postanowił porządnie wypocząć: zabrał więc żonę i dwóch synów, bliźniaków Beniamina i Emanuela (15 l.), do Grecji aż na dwa miesiące wakacji! Nic więc dziwnego, że leci z nimi także ukochany pies - Duch. Grecki kierunek obrali także inni muzycy Wilków.

 • Gawliński emigruje z Polski

  Robert Gawliński (44 l.) wraz z żoną Moniką (41 l.) oraz synami - Benjaminem (15 l.) i Emanuelem (15 l.) już niebawem ma zamiar wyemigrować na Półwysep Bałkański: "W Grecji jest wspaniały klimat. No i ludzie otwarci, serdeczni, z duszą. Tam aż chce się żyć!" - mówi w rozmowie z "Na żywo". "Na razie przygotowujemy synów do międzynarodowej matury. Kiedy ją zdadzą, spakujemy walizki". Gawliński...

 • Wilki: "Zdarzało się, że nadużywałem"

  - Jeśli się uwierzy, że jest się półbogiem, to później jest już tylko coraz gorzej - Robert Gawliński w rozmowie z INTERIA.PL wspomina szalone czasy "wilkomanii" w pierwszej połowie lat 90.

Zdjęcia na temat: gawliński z żoną
Wideo na temat: gawliński z żoną
 • Oto syn Roberta Gawlińskiego

  Na jednej z imprez muzyk Robert Gawliński pojawił się z żoną Moniką i synem Beniaminem - jednym z bliźniaków. Chłopak prócz tego, że studiuje informatykę, gra również w zespole. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...