• Informacje na temat:

  gawor

Artykuły na temat: gawor
 • Klaudia Gawor z nowym singlem. Posłuchaj "Jesteś ikoną"

  Klaudia Gawor to zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor". Właśnie opublikowała swój nowy singel "Jesteś ikoną".

 • Klaudia Gawor – co dzieje się u zwyciężczyni "X Factor" 2013?

  Sukces wróżyła jej sama Edyta Górniak. W finale trzeciej edycji "X Factor" pokonała Grzegorza Hyżego i Wojciecha Ezzata. Po tym zwycięstwie Klaudia Gawor nie nagrała jednak od razu płyty twierdząc, że potrzebuje czasu i nie chce niczego robić pochopnie. Minęło już kilka lat, co teraz dzieje się u Klaudii i czy planuje robić karierę muzyczną?

 • Letnie marzenia Klaudii Gawor

  W drugiej połowie sierpnia odbędzie się premiera debiutanckiego teledysku laureatki ostatniej edycji "X Factora" - Klaudii Gawor.

 • "X Factor" wygra... Klaudia Gawor!

  ...powodzenia startował ze swoim zespołem Curly Heads w "Mam talent". W trzeciej edycji "X Factor" jest tylko jeden uczestnik, który pasuje do powyższego schematu. To Klaudia Gawor, 17-letnia licealistka(...). Interesuje się teatrem, musicalem i... cukiernictwem. Dodajmy, że grupa Kuby Wojewódzkiego - obejmująca wokalistów w wieku od 16 do 24 lat - wydaje się być najmocniej obsadzona. To właśnie w Klaudii Gawor, Mai...

 • Edyta Górniak zaopiekuje się Klaudią Gawor?

  Wygląda na to, że Klaudia Gawor znalazła w Edycie Górniak powierniczkę i przyjaciółkę.

 • Klaudia Gawor: Nie chcę się spieszyć

  Na pewno to będzie coś z muzyką - nie ma wątpliwości Klaudia Gawor, laureatka trzeciej edycji programu "X Factor", pytana o swoje najbliższe plany.

 • Krakowianka pod presją. Wywiad z Klaudią Gawor

  ...- Ewelina Lisowska od razu po programie zaczęła nagrywać. Dawid Podsiadło poczekał i ja też jestem bardziej skłonna poczekać, żeby nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować - mówi INTERIA.PL Klaudia Gawor, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor".

 • Klaudia Gawor: Pierwsze razy są stresujące

  W sobotnim (18 maja) półfinale "X Factor" już nawet opiekun Klaudii Gawor - Kuba Wojewódzki - zaczął sugerować, że zwycięzcą "X Factor" zostanie Wojciech Ezzat, podopieczny Czesława Mozila. Czy(...) się z nim w finale to jest zaszczyt. Więc nie ma czegoś takiego, żeby mnie to złościło, absolutnie - podkreśla Klaudia Gawor w rozmowie z INTERIA.PL. W półfinałowym odcinku młoda wokalistka...

 • Klaudia Gawor i Kacper Sikora: Zwycięzcy bez płyty. Co się z nimi dzieje?

  ...działalności artystycznej i nie ma perspektyw na debiut płytowy. Sprawa Klaudii Gawor jest stosunkowo świeża. Wokalistka z Krakowa wygrała trzecią edycję "X Factor" w 2013 roku. Od razu po...

 • "X Factor": Wojewódzki ostro poucza 17-latkę

  Trudne chwile utalentowanej Klaudii Gawor. Zobacz fragment najbliższego odcinka "X Factor"!

Zdjęcia na temat: gawor
Wideo na temat: gawor
 • "X Factor": 17-latka z Krakowa

  Urzekła jurorów piątej edycji "Mam talent", teraz próbuje sił w "X Factorze". 17-letnia licealistka Klaudia Gawor na castingu wykonała klasyk "At Last" Etty James.

Dyskusje na temat: gawor