• Informacje na temat:

  gawryluk

Artykuły na temat: gawryluk
 • Dorota Gawryluk: Większa odpowiedzialność

  Na początku maja została nową dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Widzowie cenią ją przede wszystkim za rzetelność. Co Dorota Gawryluk myśli o fake newsach, krytyce i o byciu osobą publiczną?

 • Ewa Gawryluk: Dopisuje mi szczęście

  ..."Ewka - Niagara seksu" - tak mówił o niej Edward Dziewoński. Dziś ma 50 lat i zachwyca widzów nie tylko urodą, ale także talentem. Ewa Gawryluk opowiada o dzieciństwie, początkach kariery, fascynacjach i ludziach, którzy wiele dla niej znaczą.

 • Dorota Gawryluk: Prawicowa feministka

  Dla dziennikarki „Wydarzeń” Wielkanoc to wyjątkowy okres. Zwłaszcza pod względem duchowym. Dorota Gawryluk opowiedziała o przygotowaniach do świąt i zwyczajach, które stara się celebrować wraz z rodziną. Wytłumaczyła również, w jaki sposób zażegnuje konflikty w swoim małżeństwie. Gwiazda odsłoniła także kulisy pracy w telewizji i przedstawia receptę na poprawę sytuacji kobiet.

 • Kto zastąpi Gawryluk?

  Dziennikarka z telewizją Polsat News związana jest od 2008 roku. Wcześniej pracowała m.in. w TVN 24. W "Wydarzeniach" zastąpi Dorotę Gawryluk, która wzięła kilkumiesięczny urlop macierzyński. Wkrótce urodzi córeczkę. Sakowska do tej pory była gospodynią codziennego magazynu "To był dzień". Prowadziła także wszystkie dotychczasowe wieczory wyborcze na antenie Polsat News oraz współprowadziła...

 • Trema Doroty Gawryluk

  Dorota Gawryluk prowadzi w Polsacie swój autorski program "Dorota Gawryluk - konfrontacje". Ta doświadczona dziennikarka przyznaje jednak, że przed każdym programem czuje tremę.

 • Gawryluk wraca do "Wydarzeń"

  Od lutego 2009 roku Dorota Gawryluk będzie prowadziła "Wydarzenia" na zmianę z Jarosławem Gugałą.

 • Gawryluk wraca do "Wydarzeń"

  ...2 lutego Dorota Gawryluk dołączyła do grona prezenterów serwisu informacyjnego "Wydarzenia", emitowanego na antenie Telewizji Polsat.

 • Dorota Gawryluk: Nie będę miłą, grzeczną panią

  ...- Będę pilnować, by rozmowy nie zamieniły się w pyskówkę - mówi o swoim nowym programie Dorota Gawryluk. - Jeśli dyskusja będzie zbaczać na ślepe tory, uderzę w stół - dodaje dziennikarka.

 • Gawryluk: Nie było zmiłuj!

  Pracę w telewizji Dorota Gawryluk zaczynała w czasach, w których nikt nie słyszał o telefonach komórkowych czy internecie. Tamte doświadczenia dziś są jej kapitałem.

 • Gawryluk ma nowy program

  Na antenie Polsat News debiutuje nowy program publicystyczny Doroty Gawryluk - "Więcej wydarzeń". W programie zobaczymy wywiad prowadzącej z gościem, a także wybrany materiał z "Wydarzeń" w poszerzonej wersji.

Zdjęcia na temat: gawryluk
Wideo na temat: gawryluk
 • Gawryluk dwa razy w tej samej sukience

  "Nie ma co wydawać pieniędzy na drogie kreacje w momencie, kiedy ludzie nie mają za co żyć" - uważa aktorka Ewa Gawryluk.

 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  W tym odcinku: - jak gwiazdy spędzają Święta? Małgorzata Kożuchowska, Alżbeta Lenska, Weronika Rosati, Rafał Cieszyński, Krystian Wieczorek, Karolina Nowakowska, Anna Jurksztowicz, Ewa Gawryluk, Urszula Dębska, Dorota Naruszewicz, Rafał Królikowski - byliśmy na premierze filmu "Autsajder": Adam Sikora, Łukasz Sikora, Adam Bobik, Mariusz Jakus, Cezary Łukaszewicz, Rafał Szałajko - "Zima mroźna nam

 • "Pierwsza miłość": Krystian postanawia ze sobą skończyć!

  Czy Krystian (Patryk Pniewski) popełni samobójstwo z miłości? Wszystko wskazywało na to, że życie Krystiana powoli zaczęło się układać. Problemy z prawem ma już za sobą, dogadał się też ze swoją matką (Ewa Gawryluk), która odnalazła syna po 19 latach. Nie wiedzie mu się jednak w miłości. Odrzucony przez Melkę (Ewa Jakubowicz), nie radzi sobie z emocjami i postanawia ze sobą skończyć! Pierwsza

Dyskusje na temat: gawryluk