• Informacje na temat:

  gdzie jest andrzej sołtysik

Artykuły na temat: gdzie jest andrzej sołtysik
 • Andrzej Sołtysik: Wielkie zmiany w życiu dziennikarza! Ale radość

  Na początku ich znajomości nic nie wskazywało na to, że pomiędzy Andrzejem Sołtysikiem (53 l.) a Patrycją Czop (29 l.) narodzi się gorące uczucie. Ich miłość nie należy do najłatwiejszych. Jak każda para, mieli swoje wzloty i upadki. Jednak wszystko wskazuje na to, że w końcu spełni się ich największe marzenie.

 • Sylwester: Gdzie się bawić?

  Tradycyjnie już w ostatnim czasie o miano największej imprezy sylwestrowej rywalizują plenerowe koncerty organizowane w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

 • Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w centrum afery! W TVN zapadła decyzja o pierwszym zwolnieniu

  Anna Kalczyńska (43 l.) i Andrzej Sołtysik (53 l.) stali się ofiarami własnego poczucia humoru. Niefortunna wypowiedź o koreańskim muzyku Jeonie Jungkooku (22 l.) rozpętała w sieci prawdziwą burzę. Prowadzący zostali posądzeni o rasizm i ksenofobie. Władze TVN zareagowały i podjęły sensacyjną decyzję o zwolnieniu!

 • Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Anna Wendzikowska niedawno dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". W najbliższych dniach będzie ją można zobaczyć także w relacjach z festiwalu w Cannes, gdzie przeprowadzi wywiady z gwiazdami kina.

 • Żona Andrzeja Sołtysika: Czasami jest mi bardzo przykro

  Andrzej Sołtysik (51 l.) i jego żona Patrycja Czop (28 l.) poznali się, gdy dziennikarz był na krawędzi i nikt nie dawał mu szans na rodzinne szczęście. Jak sytuacja wygląda dzisiaj?

 • Szczere wyznanie Magdy Mołek

  Pierwsze dziecko Magdy Mołek (już wiemy, że będzie to synek) przyjdzie na świat latem. Teraz jednym z najważniejszych pytań dotyczących prezenterki jest to, jak potoczy się jej przyszłość zawodowa.

 • Patrycja Sołtysik ostro o mężu! "Jest egocentrykiem i egoistą"!

  Związek Andrzeja Sołtysika (52 l.) i Patrycji Sołtysik (29 l.) od początku budził spore kontrowersje. Niedawno małżonkowie przechodzili przez kryzys, którego nie chcieli komentować. Teraz jednak odważyli się udzielić bardzo szczerego wywiadu.

 • Bogajewicz: Czuję się jak alfons!

  - W sitcomach nikt nie chce grać, nikt nie chce ich oglądać, a ja czuję się jak alfons - powiedział Jurek Bogawiecz zdumionym dziennikarzom na konferencji prasowej, zorganizowanej z okazji promocji nowego serialu "Wszyscy kochają Romana". Czyżby twórca, który sam jest reżyserem tej produkcji, podcinał gałąź, na której siedzi?

 • Andrzej Sołtysik i Patrycja mają znów problemy?! To kryzys!

  Andrzej Sołtysik (51 l.) i Patrycja (28 l.) są małżeństwem od 2015 roku i doczekali się synka Stasia (3 l.). Jednak od jakiegoś czasu w ich związku nie układa się najlepiej. Patrycja opublikowała mało optymistyczny wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • Mistrzyni trudnych pytań

  Telewizję zna od podszewki. Pracowała jako reporter, prowadziła serwisy informacyjne i programy rozrywkowe. Dziś jej specjalnością są rozmowy. Te przyjemne i nie tylko...