• Informacje na temat:

  gdzie mieszka mateusz banasiuk

Artykuły na temat: gdzie mieszka mateusz banasiuk
 • "Płynące wieżowce": Jestem gejem

  22 listopada na ekrany polskich kin trafi nowy film Tomasza Wasilewskeigo "Płynące wieżowce". Dystrybutor nagrodzonego na międzynarodowych festiwalach obrazu zaprezentował zwiastun i galerię zdjęć oczekiwanej produkcji.

 • "Płynące wieżowce" w brytyjskich kinach

  6 grudnia "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego trafiają na ekrany brytyjskich kin. film wyświetlany będzie w Wielkiej Brytanii pod tytułem "Floating Skyscrapers". Obraz został sprzedany też do: Niemiec, Francji, Austrii, Holandii, Szwajcarii i USA.

 • Premiera "Płynących wieżowców"

  "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego po sukcesie na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Karlovych Varach czy Nowym Jorku doczekały się w końcu polskiej premiery. Uroczysty pokaz odbył się w poniedziałek wieczorem, 18 listopada, w warszawskiej Kinotece.

 • "Płynące wieżowce" to nie film gejowski

  To "nie jest film gejowski" - zaznaczył we wtorek, 10 września, reżyser "Płynących wieżowców" Tomasz Wasilewski. Obraz, pokazany dziennikarzom na festiwalu w Gdyni, opowiada o miłości rodzącej się między dwoma mężczyznami oraz o "coming out" osoby homoseksualnej.

Wideo na temat: gdzie mieszka mateusz banasiuk
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...