• Informacje na temat:

  gdzie mieszka putin

Artykuły na temat: gdzie mieszka putin
 • Weekend w kinie: Kłamcy, kłamcy

  Siedem filmów, w tym szokujący dokument "Świadkowie Putina", film akcji Luca Bessona "Anna", sequel animacji "Sekretne życie zwierzaków domowych" oraz rodzimy thriller science-fiction w gwiazdorskiej obsadzie - "Ja teraz kłamię", weszło na ekrany polskich kin w ostatni piątek czerwca.

 • Weekend w kinie: Tom Hanks w piekle

  ..."Inferno" - ekranizacja kolejnej powieści Dana Browna, a także dokumentalny "Putin Forever?" i aż dwie animacje wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 14 października.

 • Gerard Depardieu restauratorem?

  Gerard Depardieu, który w sobotę, 23 lutego, oficjalnie zameldował się w swojej nowej ojczyźnie, Rosji, zamierza otworzyć tam restaurację. Ma ona powstać w Sarańsku, gdzie aktor jest zameldowany przy ulicy Demokratycznej.

 • Siergiej Łoźnica: Zostawiamy po sobie niewielkie pomniczki

  ...w Berlinie, gdzie znajduje się Pomnik Zwycięstwa Żołnierzy Radzieckich, pojawia się tysiące ludzi, którzy świętują Dzień Zwycięstwa. Przynoszą ze sobą radzieckie flagi i portrety Stalina. To zupełne(...) pamiętajmy, że Berlin to miejsce, gdzie mieszają się kultury, języki, a przeszłość spotyka się z teraźniejszością. Konfrontacja odbywa się więc poziomie mentalności. Z jednej strony mamy postęp. Po drugiej...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  ...odbierany jako swoisty manifest środowisk antyputinowskich. "Lewiatan" zdobył już wcześniej nagrodę za najlepszy scenariusz na festiwalu w Cannes. Akcja filmu dzieję się w miasteczku nad morzem w północnej Rosji, gdzie Kola, bohater filmu, mieszka z młodą żoną i nastoletnim synem. Ma stary dom, odziedziczony po ojcu. Mer miasteczka - w którego gabinecie wisi na ścianie portret Putina - wygrał...