• Informacje na temat:

  gdzie mieszka rubik

Artykuły na temat: gdzie mieszka rubik
 • Piotr Rubik planuje ślub!

  Podczas poniedziałkowej (6 listopada) gali rozdania Złotych Dziobów uważni obserwatorzy zauważyli na placu Agaty Paskudzkiej (19 l.) pierścionek z brylantem. Jej wybranek Piotr Rubik (38 l.) przyznaje, że nie wyklucza ślubu, ale i tak nikt nie ma wątpliwości, że to pierścionek zaręczynowy. Piotr Rubik został nagrodzony Złotym Dziobem dla "medialnej osobowości roku".

 • Rubik jurorką w "Top model"

  Anja Rubik to obecnie najbardziej rozpoznawalna polska modelka na świecie. Regularnie gości na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody takich jak Vouge, Bazar, Elle czy Numéro. Już od września będzie można ją podziwiać w programie TVN "Top model. Zostań modelką".

 • Stop grafomanii!

  ..."Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

 • Jary solidarny i waleczny

  ...gości. Będzie to dobra płyta" - zapowiada Jary. Teraz Jary przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia, które spędzi w rodzinnym gronie w Gubinie, gdzie mieszka od kilku lat.(...)Wśród występujących byli artyści z Białorusi oraz Polski, m.in. Justyna Steczkowska, Piotr Rubik, Katarzyna Cerekwicka i Maciej Miecznikowski. Koncert rozpoczął były wokalista Oddziału Zamkniętego...

 • "Aplauz, Aplauz!": Malwina i Maciej wzruszyli publiczność

  Malwina Bihun oraz Maciej Ochęduszko nie są ze sobą spokrewnieni. Maciej jest opiekunem w domu dziecka w Sanoku, gdzie prowadzi zajęcia muzyczne. To właśnie na nich dostrzegł talent 17-letniej(...)"). Przegranej parze nie pomogło nawet wsparcie Piotra Rubika . Drugą parą, która zachwyciła szczególnie jurorów (oprócz Rubika skład sędziowski tworzą Anna Rusowicz i psycholog Małgorzaty Ohme...