• Informacje na temat:

  gdzie mieszka torbicka

Artykuły na temat: gdzie mieszka torbicka
 • Znajomi Grażyny Torbickiej potwierdzają dobre wieści!

  Grażyna Torbicka (60 l.) jest bardzo zadowolona z życiowej rewolucji, na którą się zdecydowała po sześćdziesiątce...

 • Zastąpi Hannę Lis

  Wysocka-Schnepf, żona ambasadora RP w królestwie Hiszpanii i Księstwie Andory Ryszarda Schnepfa, na co dzień mieszka w Madrycie. Tam też drugiego stycznia przyszła na świat jej córka, z którą kilka(...) mamy będzie pod opieką dziadków, pan Ryszard niestety wróci do Madrytu, gdzie czekają na niego służbowe obowiązki. Dziennikarka zaznacza, że z mężem, którego poznała dziewięć lat temu podczas lotu do...

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Wzrusza i budzi wspomnienia

  Adapter Bambino, pralka Frania, autostop czy upragnione bony w Peweksie - "Hit dekady" przypomina, wzrusza i budzi wspomnienia.