• Informacje na temat:

  gdzie się bawią gwiazdy

Artykuły na temat: gdzie się bawią gwiazdy
 • Jak się bawią gwiazdy?

  We wtorek, 1 lipca, rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu Gala Gwiazd w Międzyzdrojach. To jedna z niewielu okazji do spotkania się fanów z ich ekranowymi idolami. Jest to możliwe poprzez liczne sesje autografowe, jakie mają miejsce podczas trwania festiwalu.

 • Sylwester: Gdzie się bawić?

  Gdzie będzie najwięcej osób? Kto zaprosi największe gwiazdy? I czy można to gdzieś zobaczyć? Sprawdźcie nasz sylwestrowy przewodnik po największych miastach! W sylwestrową noc 2007 roku najwięcej(...) wynik zostanie osiągnięty w tym roku. Na żywo przed telewizorem można będzie zobaczyć, jak bawią się we Wrocławiu (TVP) i Warszawie (Polsat). Tym razem nie będzie bezpośredniej transmisji z Krakowa...

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

 • Jennifer Lawrence szykuje się do ślubu

  Wielu sławnych mężczyzn walczyło o jej serce. Żadnemu to się nie udało. Zdobył je dopiero nowojorski właściciel galerii sztuki. Jennifer Lawrence niebawem zostanie żoną Cooke'a Maroneya.

 • OFF Festival z pierwszymi gwiazdami. Wystąpią Daughters i The Gaslamp Killer

  Katowicki OFF Festival podał nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią na imprezie w przyszłym roku. Wśród ogłoszonych artystów znaleźli się m.in. Daughters, The Gaslamp Killer i Perfect Son.

 • "Zmierzch" staje się mroczny

  ...: Stewart przyzwyczaiła się już do życia gwiazdy. Podobnie jak dla Belli, nie ma dla niej odwrotu. - Nigdy nie powiem słowa na temat tego, jak ciężko jest być sławną, albo jakie to okropne, kiedy nagle, ni(...) są dzieci, które bawią się w podchody, wypowiadając kwestie w stylu "Podobasz mi się". Ich związek wkroczył w kolejną fazę, której towarzyszą autentyczne konsekwencje. Ona sama z niecierpliwością...

 • "Nie chcemy przypodobać się małolatom"

  Kiedy w 1992 roku na sklepowych półkach pojawiła się płyta "Wilki", na polskim rynku muzycznym objawiła się nowa wielka gwiazda. Robert Gawliński i jego...

 • Muzyczna oferta TVP na wiosnę: Konkurenci mają się czego bać?

  ...pojawi się w klubach i na koncertach wykonawców gatunku. Widzowie zobaczą również, jak bawią się fani disco polo. "Discopoland" ma także nieść misję, bo promowane będą wsie i małe miejscowości w Polsce(...) Festiwalu w Opolu. Gwiazdy opowiedzą, co u nich słychać, wykonają swoje przeboje, a najważniejszą częścią odcinka będą eliminacje do debiutów. W każdym z odcinków spotka się dwójka debiutantów z własnym...

 • "Big Brother": Nowa para. Planują wspólną przyszłość

  Miłość kwitnie! Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska po "Big Brotherze" doskonale bawią się w swoim towarzystwie. W poniedziałek, 17 czerwca, tuż po finale show, pojawili się razem na stołecznych salonach, gdzie chętnie opowiadali o planach na wspólną przyszłość. Jakubowski i Głaczkowska póki co planują wakacyjny wyjazd. Co będzie dalej?

 • Off: Dajcie nam się dobrze bawić

  Niedzielne (9 sierpnia) koncerty w centrum Mysłowic to dla bywalców Off Festivalu szansa na stopniowy powrót do pozamuzycznej rzeczywistości, na wyciszenie emocji. No, ale jak tu się nie emocjonować przy legendarnym Wire czy rozdzierających serce pieśniach Kozelka?

Dyskusje na temat: gdzie się bawią gwiazdy