• Informacje na temat:

  geddy lee

Artykuły na temat: geddy lee
 • Rodzice poznali się w Auschwitz

  ..."Moi rodzice poznali się w obozie koncentracyjnym w Auschwitz" - ujawnia Geddy Lee, wokalista kanadyjskiej grupy Rush.

 • Rush: Nagrania bliskie zakończenia

  Geddy Lee, basista i wokalista znakomitego kanadyjskiego tria Rush, poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że prace nad nowym albumem studyjnym formacji są bliskie zakończenia. Nie ujawnił jednak żadnych dodatkowych szczegółów.

 • Rush: Raport ze studia

  Geddy Lee, basista i wokalista kanadyjskiego tria Rush, podzielił się z fanami i dziennikarzami doniesieniami ze studia nagraniowego. Prace nad następcą krążka "Test For Echo" z 1996 roku przebiegają ponoć znakomicie, a wszelkie kłopoty muzycy mają już za sobą.

 • Rush w dwóch studiach

  Muzycy kanadyjskiego tria Rush podzielili się na dwie grupy i udali się do dwóch różnych studiów nagraniowych. Pracując w ten właśnie sposób Geddy Lee, Neil Peart i Alex Lifeson nagrają 17. studyjny album zespołu.

 • Rush: Jesienią do studia

  Geddy Lee, śpiewający basista kanadyjskiego tria Rush, ogłosił, że jesienią rockowa formacja rozpocznie prace nad nowym studyjnym albumem. Muzyk okres wakacyjny chce wykorzystać na "wynudzenie się", by z odpowiednim entuzjazmem podejść do żmudnej pracy w studiu.

 • Rush już pracuje!

  Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów kanadyjskiego tria Rush. Geddy Lee, basista i wokalista zespołu, potwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, że wraz z Alexem Lifesonem i Neilem Peartem przebywa obecnie w studiu nagraniowym w Toronto, gdzie powstaje 17. album studyjny w dyskografii grupy.

 • Rush: Niepewna przyszłość

  Alex Lifeson, Geddy Lee i Neal Peart, tworzący kanadyjskie trio Rush, w miniony czwartek, 27 lutego, zostali wprowadzeni do Canadian Music Industry Hall Of Fame, odpowiednika amerykańskiego Rock And Rollowego Salonu Sławy. Mniej więcej w tym samym czasie pojawiły się w mediach w Kraju Klonowego Liścia informacje, że to ostatnie wspólne pojawienie się muzyków na scenie.

 • Rush pracują z Paulem Northfieldem

  Geddy Lee, basista i wokalista kanadyjskiego tria Rush, poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że zespół pracuje nad nową płytą wraz z Paulem Northfieldem w roli koproducenta. Dżentelmen ten ma już na swoim koncie współpracę z Rush jako inżynier dźwięków na albumach "Signals", "Exit Stage Left", "Moving Pictures" i "Permanent Waves". Z innych doniesień związanych z grupą warto...

 • "Nigdy nie szliśmy na żadne kompromisy"

  Musiało minąć niemal sześć lat, aby kanadyjska grupa Rush, którą tworzą Alex Lifeson, Geddy Lee i Neil Peart, uraczyła fanów kolejnym albumem "Vapor Trails", pierwszym od czasu wydanej w 1996 roku(...)" to album pozbawiony elektronicznych ozdobników, ale jak zawsze pełen imponujących, rozbudowanych popisów solowych. Z okazji premiery tej płyty, Alex i Geddy opowiedzieli, jak powstawała płyta, jakie...

 • Rush: Nowa płyta dopiero w maju

  Do mediów docierają jedynie niepotwierdzone wiadomości na temat następcy albumu "Test For Echo". Zgodnie z nimi, nowa płyta Rush ma mieć tytuł "Vapour Trail", a do jej promocji Geddy Lee, Alex Lifeson i Neil Peart wybrali kompozycję "Little Victory", która w stacjach radio wych za Oceanem miałaby być odtwarzana od drugiej połowy kwietnia. Również w tej kwestii muzycy nadal milczą.