• Informacje na temat:

  geoffrey rush zdjęcia

Artykuły na temat: geoffrey rush zdjęcia
 • Geoffrey Rush u Spielberga

  Geoffrey Rush ( "Zatrute pióro" ) dołączył do obsady nowego filmu Stevena Spielberga ( "Wojna światów" ), opowiadającego o zamachu terrorystycznym, który miał miejsce podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku. Gwiazdor wystąpi u boku takich aktorów, jak m.in. z Eric Bana ( "Troja" ) i Daniel Craig ( "Obłęd" ).

 • Rush zagra z Blanchett i Owenem

  Geoffrey Rush ( "Peter Sellers: Życie & Śmierć" , "Frida" ) dołączy do Clive'a Owena ( "Bliżej" , "Sin City - Miasto Grzechu" ) w obsadzie filmu, którego roboczy tytuł brzmi "The Golden Age". Sequel oscarowego obrazu "Elizabeth" wyreżyseruje Shekhar Kapur ( "Cena honoru" , "Elizabeth" ).

 • Ruszyły zdjęcia do "Piratów..."!

  Producent Jerry Bruckheimer poinformował na swoim koncie w serwisie Twitter, że na Hawajach ruszyły zdjęcia do czwartej części "Piratów z Karaibów" - "On Stranger Tides".

 • Piraci wracają na plan filmowy

  Geoffrey Rush ujawnił, że zdjęcia do czwartej części przygód "Piratów z Karaibów" prawdopodobnie rozpoczną się już na wiosnę 2010 roku.

 • "Piraci z Karaibów 5": Jest pierwsze zdjęcie Johnny'ego Deppa

  .... Reżyserią filmu zajmą się Joachim Ronnin i Espen Sandbreg. Wiadomo, że na planie piątej części pojawi się Geoffrey Rush, który powróci jako kapitan Barbossa. W roli Jacka Sparrowa ponownie zobaczymy...

 • "Eukaliptus" bez Rusha?

  Geoffrey Rush ( Zatrute pióro , "Blask" , "Zakochany Szekspir" ) prawdopodobnie będzie musiał zrezygnować z roli w filmie "Eucalyptus". Aktor miał wystąpić u boku Russella Crowe'a i Nicole Kidman, ale nie pozwolą mu na to wcześniejsze zobowiązania zawodowe.

 • Pośród autentycznych obrazów

  Nowy film Giuseppe Tornatore - "Koneser" trafi 2 sierpnia na ekrany polskich kin. Geoffrey Rush gra w nim Virgila Oldmana - znawcę dzieł sztuki. Pewnego dnia zgłasza się do niego młoda kobieta z prośbą o wycenę mebli i obrazów. Problem w tym, że cierpi ona na niezwykłą chorobę.

 • Powstanie film o A. Hitchcocku

  Dan Fogler ("Balls of Fury") został wybrany na odtwórcę roli legendarnego reżysera Alfreda Hitchcocka w niezależnej produkcji "Number 13". Film wyreżyseruje Chase Palmer (również autor scenariusza). W thrillerze wystąpią także Ewan McGregor ( "Wyspa" ) i Geoffrey Rush ( "Blask" ).

 • Kassovitz u Spielberga

  Aktor i reżyser Mathieu Kassovitz ( "Amelia" , "Purpurowe rzeki" , "Gothika" ) wystąpi w najnowszym filmie Stevena Spielberga ( "Wojna światów" ), opowiadającym o zamachu terrorystycznym, który miał miejsce podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku. Francuski twórca wystąpi u boku takich aktorów, jak m.in. Eric Bana ( "Troja" ), Daniel Craig ( "Obłęd" ) i Geoffrey Rush ( "Blask" ).

 • Mężczyzna w przebraniu pirata z nożem na planie "Piratów z Karaibów"

  Mężczyzna przebrany za pirata groził nożem ochronie na planie piątej części "Piratów z Karaibów", do której trwają właśnie zdjęcia w Australii.