• Informacje na temat:

  george burns

Artykuły na temat: george burns
 • Wielkie gwiazdy w teatrze Michała Żebrowskiego

  ...podstawie sztuki film z Walterem Matthau i George Burnsem nominowany był do Oscara w czterech kategoriach (nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej dostał za rolę Ala George Burns), zdobył 4 Złote Globy...

 • Trzy nowości na DVD

  Jonathanowi towarzyszą jego wydawca George Christopher (Ted Danson) oraz najlepszy przyjaciel Ray Hueston (Zach Galifianakis). Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się 3 miesiące po wydarzeniach opowiedzianych(...) zrealizować w zawodzie nauczyciela prowadząc zajęcia z kreatywnego pisania. Tymczasem Ray znowu jest sam, ponieważ Leah (Heather Burns) zmęczona kolejny bezowocnymi próbami naprawy ich związku, postanowiła...

 • Scenarzyści nominują

  Stowarzyszenie Scenarzystów Amerykańskich (The Writers Guild of America) ogłosiło w piątek, 14 stycznia, listę filmów ubiegających się o coroczną nagrodę szacownego gremium. Szansę na wyróżnienie mają m.in. obrazy "The Aviator" , "Powrót do Garden State" , "Za wszelką cenę" i "Dzienniki motocyklowe" .

 • Ray Stark nie żyje

  Ray Stark, słynny hollywoodzki publicysta i agent, a następnie wpływowy producent, zmarł po długiej chorobie w sobotę, 17 stycznia. Niezależny twórca, który miał na koncie takie sukcesy, jak m.in. "Zabawna dziewczyna" , "Tacy byliśmy" oraz "Słoneczni chłopcy", odszedł w wieku 88 lat.

 • Ellen DeGeneres: Powrót stwórcy

  Ellen DeGeneres, amerykańska aktorka komediowa, która niedawno użyczyła swojego głosu postaci Dory w animowanym filmie "Gdzie jest Nemo" , otrzymała niedawno swoisty "awans". W remake'u słynnej komedii z lat 70. "Oh, God!", zagra... Boga.

 • Co będzie grane? Brodka kontra nastolatki

  W zestawieniach najpopularniejszych piosenek zostały jeszcze tylko niedobitki gorących letnich przebojów, a wytwórnie już szykują jesienną ofensywę. Na najgorętszą polską premierę zapowiada się "Granda" Moniki Brodki. Za oceanem hitami będą albumy nastoletnich wokalistek - Seleny Gomez i Mirandy Cosgrove. Sprawdzamy najciekawsze premiery płytowe września.