• Informacje na temat:

  george carlin

Artykuły na temat: george carlin
 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

 • Gwiazdy w trójwymiarowej baśni

  Sigourney Weaver ( "Obcy - Ósmy pasażer Nostromo " ), Sarah Michelle Gellar ( serial "Buffy, postrach wampirów"), Freddie Prinze Jr. ( "Scooby-Doo" ) i George Carlin ( "Dogma" ) użyczą swoich głosów bohaterom animowanego filmu "Happily N'Ever After". Obraz stanowi wariację na temat klasycznych baśni. Dzieło jest realizowane w technice 3D.

 • Liv Tyler u Kevina Smitha

  Liv Tyler ( "Doktor T i kobiety" , "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. W rolach głównych w obrazie wystąpią Ben Affleck i Jennifer Lopez.

 • Jennifer Lopez u Kevina Smitha

  Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. Producenci chcieliby również, aby w obrazie wystąpił Ben Affleck ( "Pearl Harbor ).

 • McCartney: Wyciągnijmy wnioski z katastrofy

  "To smutne, że potrzeba takiej katastrofy, by pokazać ludziom, że coś trzeba zmienić" - powiedział sir Paul McCartney w wywiadzie dla brytyjskiego "The Sun". Legendarny Beatles ma nadzieję, że katastrofa ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej spowoduje zwrócenie się ludzkości w stronę czystych i odnawialnych źródeł energii.

 • Ted Nugent: Nie jestem rasistą

  Ted Nugent znów się naraził. Kontrowersyjny amerykański muzyk w programie radio wym użył słów czarnuch i Japoniec . Krótko po tym wywiad z nim został zakończony, mimo iż w założeniach miał potrwać znacznie dłużej. Sam muzyk twierdzi, że nic złego nie zrobił, a radiowcy nie wykazali się wystarczającym poczuciem humoru i znajomością kultury popularnej.

Dyskusje na temat: george carlin