• Informacje na temat:

  george clooney aktor

Artykuły na temat: george clooney aktor
 • George Clooney najlepiej opłacanym aktorem

  George Clooney znalazł się na szczycie listy najlepiej opłacanych aktorów według magazynu "Forbes". Sęk w tym, że w tym roku aktor nie wziął udziału w żadnym filmowym projekcie.

 • George Clooney krytykuje Amerykanów! "Rasizm to nasza pandemia"

  George Clooney dołączył do grona gwiazd, które komentują to, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych po tragicznej śmierci George'a Floyda - czarnoskórego mieszkańca Minnesoty, który zginął na skutek brutalnej interwencji policji. "Rasizm to nasza pandemia. Zaraża nas wszystkich, a jednak od 400 lat nie opracowaliśmy szczepionki" - napisał Clooney w eseju opublikowanym na portalu "The Daily Beast" .

 • ​Reżyserskie plany George'a Clooneya

  ...​George Clooney, popularny hollywoodzki aktor, który ma na koncie również sukcesy reżyserskie, jest na dobrej drodze do podpisania kontraktu z Amazon Studios. To właśnie dla tej wytwórni miałby zrealizować film "The Tender Bar", oparty na pamiętnikach J. R. Moehringera, które w Polsce ukazały się pod tytułem "Bar dobrych ludzi".

 • George Clooney ranny w wypadku

  George Clooney miał wypadek na skuterze. Gwiazdor został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 • George Clooney powraca na mały ekran

  ...24 lata po swoim debiucie w "Ostrym dyżurze" George Clooney przygotowuje się do powrotu na mały ekran. Aktor będzie gwiazdą miniserialu opartego na "Paragrafie 22" Josepha Hellera.

 • George Clooney: Wakacje z rodziną

  Gwiazdor Hollywood George Clooney z żoną Amal Alamuddin przylecieli ze swymi dziećmi, urodzonymi przed miesiącem bliźniętami, na urlop nad jezioro Como we Włoszech, gdzie aktor ma dom. Niemowlęta mają za sobą pierwszą podróż prywatnym samolotem.

 • George Clooney jak święty Mikołaj

  ...​To się nazywa mieć gest! George Clooney postanowił okazać wdzięczność swym czternastu przyjaciołom, którzy wspierali go przed laty, na początku jego aktorskiej kariery. Wręczył im walizki, w których znalazła się pokaźna gotówka...

 • George Clooney aresztowany!

  George Clooney został w piątek, 16 marca, zatrzymany przez policję koło ambasady Sudanu w Waszyngtonie, podczas protestu przeciwko blokowaniu przez władze sudańskie pomocy humanitarnej.

 • Uwielbiany George Clooney

  ...- Która kobieta wytrzymałaby to, że non stop myślę o pracy? Dla mnie każda historia, każdy artykuł w gazecie to potencjalny scenariusz. Pracuję 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Gdzie tu jest miejsce na rodzinę? - pyta George Clooney.

 • Francuski George Clooney

  Zdobywca Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor komediowy za rolę w "Artyście", Jean Dujardin skończy w tym roku 40 lat. Francuski aktor, którego w Stanach już porównują do Georgea Clooneya, tak jak gwiazdor Hollywood też zaczynał w telewizyjnym serialu.

Zdjęcia na temat: george clooney aktor
 • George Clooney zepsuł romantyczne zdjęcie Cindy Crawford!
Wideo na temat: george clooney aktor
 • George Clooney po raz pierwszy o ciąży żony!

  George Clooney wraz z Amal spodziewa się bliźniaków. Aktor po raz pierwszy skomentował ciążę żony. „Jesteśmy szczęśliwi i bardzo podekscytowani. To będzie przygoda” - powiedział we francuskim programie „Rencontres de Cinema”. Zdradził też reakcję swoich znajomych na te wieści. „Wszyscy zaczęli udawać dzieci i wybuchnęli śmiechem” - dodał. To będą pierwsze dzieci 55-latka i 39-latki. (źródło

 • George Clooney aresztowany za protest w obronie Sudańczyków

  George Clooney i jego ojciec Nick zabrali głos w sprawie sytuacji w Sudanie. Za udział w demonstracji przeciwko reżimowi w tym kraju przed sudańską ambasadą w Waszyngtonie obaj panowie zostali aresztowani. Powodem było "obywatelskie nieposłuszeństwo". Po paru godzinach aktor został zwolniony.

Dyskusje na temat: george clooney aktor
 • Re: Saúl Lisazo: Latynoski George Clooney

  Uroda to rzecz gustu, ale podważać iteligencje człowieka, który stoi na szczycie show biznesu, ceniony na całym świecie aktor i reżyser, toż to brak świadomości. Hejtujesz tylko dlatego, że w twojej dzielnicy biedronka czynna jest tylko do 21j, a powinna być do północy? Kup sobie duże wiadro, wleź nogami do środka, po zakleszczeniu wlej rozrobiony z wodą cement i niech ktoś zrzuci Cię z mostu do

 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  , Justin i Cole Cimoch (6.5) – Frank Jr. Jr., Leslie i Chandler Buffay: trojaczki Franka Jr. i Alice, które urodziła Phoebe. George Clooney (1.17) – dr Michael Mitchell: lekarz, który leczy Rachel(...)SORRY, ten link nie dziala, wiec lista goscinnych aktorow ponizej: Jason Alexander (sezon 7, odcinek 13) – Earl: pracownik biura, do którego dzwoni Phoebe, pracując w telemarketingu. Sasha Alexander