• Informacje na temat:

  george harrison

Artykuły na temat: george harrison
 • George Harrison, były gitarzysta zespołu the Beatles, od momentu powrotu ze szpitala unika kontaktów z ludźmi. Przypomnijmy, że muzyk został pod koniec ubiegłego roku pchnięty nożem przez intruza, który wtargnął do jego domu.

 • George Harrison: 5 przebojów na 15. rocznicę śmierci

  ...29 listopada 2001 r. w Los Angeles w wieku zaledwie 58 lat na raka zmarł George Harrison, nazywany "cichym Beatlesem". 15 lat po jego śmierci przypominamy największe przeboje nagrane poza "Fab Four".

 • George Harrison po operacji

  George Harrison, były gitarzysta zespołu The Beatles, przeszedł w klinice Mayo w USA operację usunięcia narośli nowotworowej z jednego płuca. Informację tę przekazał mediom londyński prawnik muzyka. Zabieg zakończył się pełnym sukcesem, a 58-letni Harrison czuje się dobrze.

 • Gdzie zmarł George Harrison?

  Nurtująca zachodnią prasę tajemnica, gdzie dokładnie spędził swoje ostatnie chwile George Harrison, były muzyk The Beatles, została rozwiązana. George zmarł w luksusowej rezydencji na wzgórzach Hollywoodu, wynajmowanej prawdopodobnie przez Paula McCartney'a, jego byłego kolegę z zespołu.

 • George Harrison: "Czuję się dobrze"

  George Harrison, były gitarzysta The Beatles, uspokoił w poniedziałek, 9 lipca, swoich fanów, których mocno zaniepokoiły doniesienia o jego walce z guzem nowotworowym mózgu. Muzyk zapewnił swoich wielbicieli, że czuje się dobrze, a radio terapia zakończyła się sukcesem.

 • George Harrison doceniony po śmierci

  Paul McCartney wyraził żal, że wkład George’a Harrisona w działalność grupy The Beatles został na dobrą sprawę zauważony i doceniony dopiero po jego śmierci. Artysta wielokrotnie dawał do zrozumienia historykom muzyki i dziennikarzom, że bez Harrisona i Ringo Starra nie byłoby wszystkich wspaniałych przebojów słynnej czwórki z Liverpoolu, ale jego sugestie często puszczano mimo uszu.

 • George Harrison w Szwajcarii

  Były gitarzysta The Beatles - George Harrison - znów przebywa w Szwajcarii. Tym razem podobno nie ma to nic wspólnego z jego stanem zdrowia. Muzyk kupił dom w wiosce Montagnola położonej we włoskojęzycznym kantonie Ticino. Lokalne media nie podały, jak długo Harrison wraz z żoną Olivią będą tam przebywać.

 • George Harrison na emeryturze?

  George Harrison, 57-letni dziś były gitarzysta zespołu The Beatles, ma dość bycia muzykiem rockowym i poważnie myśli o definitywnym zakończeniu kariery. Widzi siebie bardziej w roli...ogrodnika niż rockmana.

 • George Harrison po operacji

  Walczący z nowotworowym guzem mózgu George Harrison poddał się we wtorek, 6 listopada, najnowocześniejszemu zabiegowi, który stosowany jest tylko na pacjentach o zaawansowanym stopniu rozwoju nowotworu. Zabieg wykonano w klinice Staten Island University Hospital, w Nowym Jorku.

 • George Harrison: Pośmiertna płyta

  Jak już informowaliśmy, pośmiertny album George'a Harrisona, zatytułowany "Brainwashed", ukaże się 18 listopada. Znane są już wszystkie szczegóły dotyczące tej płyty. Pracowali nad nią George Harrison, dopóki pozwalało mu na to zdrowie, a po jego śmierci jego syn Dhani oraz Jeff Lynne, lider Electric Light Orchestra i jednocześnie ceniony producent. Wydawcą polskim będzie wytwórnia Pomaton.