• Informacje na temat:

  george harrison choroba

Artykuły na temat: george harrison choroba
 • George Harrison traci pienądze

  Nieszczęścia niestety chodzą parami dla George'a Harrisona. Nie tak dawno muzyk przeszedł wyczerpującą chemoterapię, która miała usunąć guz nowotworowy z jego mózgu. Kilka dni temu zaś stracił ponad dziewięć milionów dolarów wskutek niemożności wzięcia udziału w walce na sali sądowej ze swoim byłym menedżerem.

 • Gdzie zmarł George Harrison?

  Nurtująca zachodnią prasę tajemnica, gdzie dokładnie spędził swoje ostatnie chwile George Harrison, były muzyk The Beatles, została rozwiązana. George zmarł w luksusowej rezydencji na wzgórzach Hollywoodu, wynajmowanej prawdopodobnie przez Paula McCartney'a, jego byłego kolegę z zespołu.

 • Pośmiertna płyta George&#8217a Harrisona?

  Jest wielce prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości ukaże się album z nowymi piosenkami George’a Harrisona, zmarłego 29 listopada ubiegłego roku gitarzysty The Beatles. Muzyk wiedząc, że wkrótce przegra walkę z chorobą nowotworową, zapisał na kartce szczegółowe instrukcje dotyczące tego, co należy zrobić z piosenkami, nad którymi pracował krótko przed śmiercią.

 • George Harrison: Płyta w listopadzie

  Album George'a Harrisona z nowym materiałem, nad którym artysta pracował tuż przed swoją śmiercią, zostanie wydany na Zachodzie 19 listopada, na 10 dni przed pierwszą rocznicą śmierci eks-Beatlesa. Płyta nosić będzie tytuł "Brainwashed", a znajdzie się na niej 12 utworów. Informacja została potwierdzona przez wytwórnię płytową Harrisona Dark Horse w poniedziałek, 9 września. Polską premierę...

 • George Harrison przegrał walkę z rakiem?

  Smutną wiadomość dla fanów zamieściła witryna www.abcnews.com, powołując się na brytyjski tygodnik "Sunday People". Zgodnie z doniesieniem, George Harrison przegrywa walkę z chorobą nowotworową, co oznacza, iż zabiegi, którym poddał się niedawno w nowojorskiej klinice Staten Island University Hospital, okazały się nieskuteczne.

 • Oni odeszli w 2017 r. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, George Michael i inni

  Świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy poniósł wielkie straty - wśród zmarłych znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, Leonard Cohen, George Michael, Chris Cornell, Chester Bennington, Al Jarreau, Chuck Berry i Anna Szałapak.

 • Ostatni występ The Beatles

  Paul McCartney, Ringo Starr i George Harrison spotkali się kilka lat temu podczas prac nad "Antologią" The Beatles i zagrali wówczas sekretny koncert, na którym obecnych było ledwie kilku fanów. Podobno niebawem występ ten ma zostać po raz pierwszy zaprezentowany publiczności.

 • Stu Sutcliffe: piąty Beatles

  Paul McCartney był zazdrosny o jego przyjaźń z Johnem Lennonem, jego narzeczonej słynna grupa z Liverpoolu zawdzięcza wizerunek (charakterystyczne fryzury), a George Harrison nazywał go "dyrektorem artystycznym The Beatles". 50 lat temu, 10 kwietnia 1962 roku, zmarł Stuart Sutcliffe, pierwszy basista The Beatles.

 • Nie żyje Peter Fonda

  ...tego incydentu w rozmowie z Johnem Lennonem i George Harrisonem. Powiedział: "Wiem, jak to jest być martwym". To stało się źródłem inspiracji piosenki The Beatles "She Said She Said" (1966). W 1961

 • 50 lat "Love Me Do" The Beatles

  ...zespołu, zapłacił za cztery bilety lotnicze z Liverpoolu do Londynu. W samolocie siedzieli McCartney, Lennon i George Harrison, a także nowy perkusista grupy, Ringo Starr. Beatlesi mieli nagrać swój(...) może "prawdziwy upadek brytyjskiego imperium". W 1980 roku John Lennon został zastrzelony przez swoim domem w Nowym Jorku. W 2001 roku po długiej chorobie zmarł George Harrison. Paul McCartney i Ringo...