• Informacje na temat:

  george harrison syn

Artykuły na temat: george harrison syn
 • George Harrison, były gitarzysta zespołu the Beatles, od momentu powrotu ze szpitala unika kontaktów z ludźmi. Przypomnijmy, że muzyk został pod koniec ubiegłego roku pchnięty nożem przez intruza, który wtargnął do jego domu.

 • George Harrison: Pośmiertna płyta

  Jak już informowaliśmy, pośmiertny album George'a Harrisona, zatytułowany "Brainwashed", ukaże się 18 listopada. Znane są już wszystkie szczegóły dotyczące tej płyty. Pracowali nad nią George Harrison, dopóki pozwalało mu na to zdrowie, a po jego śmierci jego syn Dhani oraz Jeff Lynne, lider Electric Light Orchestra i jednocześnie ceniony producent. Wydawcą polskim będzie wytwórnia Pomaton.

 • Rodzina George'a Harrisona doszła do porozumienia z doktorem Gilbertem Ledermanem, którego oskarżyła wcześniej o to, że zmuszał ciężko chorego artystę do składania swoim dzieciom autografów. Lekarz ostatecznie zgodził się oddać rodzinie muzyka gitarę swego syna, na której Harrison złożył swój podpis.

 • George Harrison: Płyta w listopadzie

  Album George'a Harrisona z nowym materiałem, nad którym artysta pracował tuż przed swoją śmiercią, zostanie wydany na Zachodzie 19 listopada, na 10 dni przed pierwszą rocznicą śmierci eks-Beatlesa. Płyta nosić będzie tytuł "Brainwashed", a znajdzie się na niej 12 utworów. Informacja została potwierdzona przez wytwórnię płytową Harrisona Dark Horse w poniedziałek, 9 września. Polską premierę...

 • George Harrison: Singel 14 stycznia

  Wytwórnia EMI zapowiedziała reedycję singla George'a Harrisona z piosenką "My Sweet Lord" na 14 stycznia. Przedsięwzięcie jest hołdem dla zmarłego 29 listopada byłego członka The Beatles. O koledze(...) przyznania po raz pierwszy Nagrody Nobla. Jednocześnie okazało się, iż prochy Harrisona jeszcze nie zostały rozrzucone na rzece Ganges w Indiach.

 • Syn Harrisona nie chce być gwiazdą

  Dhani Harrison, 25-letni syn George'a Harrisona, również jest muzykiem. Chce nim być, choć wcale nie zależy mu na tym, aby zostać wielką gwiazdą. Marzy mu się tylko, aby mógł grać taką muzykę, jaką lubi.

 • George Harrison: Ostatnie spotkanie z kolegami z The Beatles

  Do historii rocka przejdzie nie tylko 29 listopada - dzień, kiedy zmarł George Harrison, lecz również 12 listopada. Wtedy właśnie po raz ostatni spotkali się z umierającym przyjacielem Paul McCartney(...) przyjaciele Harrisona, m.in. Bob Dylan i Mick Jagger, cały czas dzielą się swoimi wspomnieniami na jego temat.

 • Liverpool w hołdzie George'owi Harrisonowi

  ...24 marca, w 59. rocznicę urodzin George'a Harrisona, w Liverpoolu odbędzie się okolicznościowy koncert ku czci artysty, z którego dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Nie są jeszcze znane nazwiska wykonawców, ale wdowa po muzyku oraz jego syn Dhani, wyrazili swoją wstępną aprobatę dla takiego pomysłu.

 • Nie uhonorują George'a Harrisona

  ...29 listopada przypada 5. rocznica śmierci George'a Harrisona. Z tej okazji w miejscowości Henley-on-Thames Olivia, wdowa po gitarzyście Beatlesów, i jego syn Dhani, planowali odsłonięcie pamiątkowego pomnika lub założenie specjalnego ogrodu pamięci. Ostatecznie nic z tych planów nie wyjdzie.

 • Koncert w hołdzie George'owi Harrisonowi

  ..., złożyli w miniony piątek, 29 listopada, hołd George'owi Harrisonowi. Stało się tak podczas koncertu, który odbył się w słynnej londyńskiej Royal Albert Hall. Imprezę zorganizowała wdowa po artyście, Olivia Harrison.