• Informacje na temat:

  george lopez

Artykuły na temat: george lopez
 • George Clooney: Aktorski fenomen

  George Clooney to wśród hollywoodzkich gwiazdorów prawdziwy fenomen. Ten amerykański aktor, reżyser i producent przebrnął przez wszystkie bodaj stopnie zaawansowania telewizyjno-filmowego, aby znaleźć się na szczycie "fabryki snów".

 • George Clooney: Seksowny pięćdziesięcioletni

  ..."Jego strategia na bycie gwiazdą filmową jest całkiem prosta, jeśli nawet nie przecząca logice: ciągle się z siebie nabija" - pisał o George'u Clooneyu w tekście "Ostatni gwiazdor kina" dziennikarz magazynu "Time" - Joel Stein. Najbardziej wyluzowany aktor Hollywood kończy w piątek 50 lat.

 • "Gorący" J-Lo i George Clooney

  Jennifer Lopez i George Clooney zostali uznani za "najgorętszą" parę Hollywood. Aktorzy zasłużyli sobie na zaszczytne miano rolami w filmie "Co z oczu, to z serca" . Opinię taką wydali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez amerykańską stację telewizyjną E!.

 • Jennifer Lopez u Kevina Smitha

  Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. Producenci chcieliby również, aby w obrazie wystąpił Ben Affleck ( "Pearl Harbor ).

 • Mawazine: Egzotyka kontra pupa Jennifer Lopez

  ...muzykę etniczną i tradycyjną. Wiele zmieniło się dopiero w 2008 roku, gdy za przyzwoleniem króla Maroka do Rabatu zjechały zagraniczne gwiazdy. Whitney Houston, Goran Bregović, Juanes, George Benson(...) gwiazdy nie odmawiają i na tegorocznym Mawazine znów zagościła plejada prawdziwych gigantów muzyki. Jennifer Lopez, Pharrell Williams, Sean Paul, Avicii, Placebo, Akon, Sting, Usher i Maroon 5 - to oni...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Zofia Nowakowska najlepsza

  W premierowym odcinku 7. edycji programu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", na scenie pojawiły się takie gwiazdy, jak: George Michael, Ray Charles, Adele, Urszula, Irena Santor, Zenek Martyniuk, Jennifer Lopez oraz Fancy.

 • Odmładzanie uśmiechu gwiazd

  Hollywoodzki uśmiech nabiera nowego wymiaru. Terapia odmładzająca uśmiech oraz ortolifting sprawiają, że gwiazdy wydają się młodsze nawet o 20 lat. Amerykanie uznali, że najpiękniejszy uśmiech Hollywood należy do Jennifer Lopez i Denzela Washingtona. Na liście znaleźli się również: Angelina Jolie, Jennifer Garner, Ben Affleck, Brad Pitt i George Clooney.

 • Najseksowniejsze gwiazdy

  Internauci odwiedzający witrynę Hollywood.com wybrali najseksowniejsze gwiazdy kina i estrady. W zestawieniu "Hollywood's Sexiest Stars" na pierwszych miejscach znaleźli się Ricky Martin i Jennifer Lopez.

 • Liv Tyler u Kevina Smitha

  Liv Tyler ( "Doktor T i kobiety" , "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Jersey Girl", który dla studia Miramax Films przygotowuje kontrowersyjny reżyser Kevin Smith. W rolach głównych w obrazie wystąpią Ben Affleck i Jennifer Lopez.

 • Seksowne sceny bez... seksu!

  Filmowi fani stworzyli listę 50. najbardziej przepełnionych seksem scen w historii kina, w których... nie było seksu! Zwycięską okazała się sekwencja z filmu "Co z oczu, to z serca" , z udziałem seksownych Jennifer Lopez i George'a Clooney'a.

Dyskusje na temat: george lopez