• Informacje na temat:

  george michael producent

Artykuły na temat: george michael producent
 • George Michael: Nieznane utwory ujrzą światło dzienne?

  Naughty Boy oraz Nile Rodgers zapowiedzieli, że wkrótce mają zamiar opublikować piosenki, które George Michael zdążył z nimi nagrać przed swoją śmiercią.

 • George Michael nie żyje. Świat muzyki wspomina legendę

  W niedzielę (25 grudnia) zmarł producent i kompozytor, George Michael. Gwiazdy za pośrednictwem mediów społecznościowych wspominają artystę.

 • George Michael nie żyje. Gwiazdor miał 53 lata

  George Michael, wokalista, producent i kompozytor oraz członek grupy Wham! zmarł 25 grudnia w swojej posiadłości w hrabstwie Oxfordshire. Według informacji podanych przez jego menedżera przyczyną śmierci artysty była niewydolność serca.

 • George Michael chciał wydać płytę w 2017 roku

  George Michael na 2017 rok planował wydać swoją siódmą płytę, a pomóc miał mu w tym Naughty Boy.

 • Oni odeszli w 2017 r. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, George Michael i inni

  Świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy poniósł wielkie straty - wśród zmarłych znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, Leonard Cohen, George Michael, Chris Cornell, Chester Bennington, Al Jarreau, Chuck Berry i Anna Szałapak.

 • Whitney Houston i George Michael w duecie

  Whitney Houston i George Michael, dwie wielkie gwiazdy muzyki pop, postanowili zakończyć trwający już ponad 10 lat spór i nagrać razem piosenkę. Wygląda na to, że piosenkarka wybaczyła już George'owi, że w 1989 roku odrzucił jej propozycję wspólnego zaśpiewania, gdyż nie podobał się mu jej głos.

 • George Michael z orkiestrą (nowa płyta "Symphonica")

  ...18 marca ukaże się szósta solowa płyta George'a Michaela. "Symphonica" nagrywana była podczas trasy koncertowej w latach 2011-2012.

 • Producenci już wybrali!

  Gildia Amerykańskich Producentów Filmowych (The Producers Guild of America - PGA) ogłosiła nominacje do swoich corocznych wyróżnień. Wśród obrazów mających szansę na nagrodę znalazły się m.in. "Dziewczyna z tatuażem", "Służące", "Idy marcowe", "O północy w Paryżu".

 • Dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent George Axelrod zmarł w sobotę, 21 czerwca, w Los Angeles, w wieku 81 lat. Autor wielu sztuk, ekranowych adaptacji oraz tekstów dla radia i telewizji uważany był za jednego z prekursorów amerykańskiej rewolucji seksualnej i największego specjalistę od czarnej satyry w latach 50. i 60. Sławę przyniosły mu filmy "Słomiany wdowiec" (1955) z Marilyn Monroe...

 • George Clooney: Człowiek renesansu

  Laureat Oscara George Clooney ( "Syriana" , "Good Night, and Good Luck" ) otrzyma prestiżową American Cinematheque Award. Ceremonia wręczenia nagrody przyznawanej co rok osobie, która w najwyższym stopniu przyczynia się do "rozwoju sztuki filmowej", odbędzie się 13 października w hotelu Beverly Hilton.