• Informacje na temat:

  george michael wakacje

Artykuły na temat: george michael wakacje
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...: Poza prawem", "Bociany"). W rolach głównych wystąpią: Keegan-Michael Key (Ethan), Cobie Smulders (Lisa), Annie Parisse (Sam), Nat Faxon (Nick), Fred Savage (Max). Z kolei "Sex Education" to(...) i Michaela Coel. Fabuła osnuta jest wokół Kate Ashby, która przeżyła ludobójstwo w Rwandzie i została adoptowana przez brytyjską prokurator. "Kingdom" to oryginalny serial Netflixa koreańskiej...

 • Wakacje z muzyką

  W tym roku letnia oferta koncertowa w Polsce może przyprawić o zawrót głowy - do naszego kraju przyjadą zarówno wielkie gwiazdy, zespoły o uznanej pozycji, jak i dopiero zdobywające popularność. W dodatku dla siebie coś powinni znaleźć fani niemal każdego gatunku. Zapraszamy do naszego przeglądu najważniejszych muzycznych imprez wakacji!

 • Zagrożony George Michael

  Popularny angielski wokalista George Michael obawia się o swoje życie, gdyż niedawno zaczął otrzymywać e-maile z pogróżkami. Wysyła je kobieta, która została wcześniej aresztowana za podglądanie piosenkarza.

 • Kiedy powróci do zdrowia?

  Wokalista George Michael ma nadzieję na szybki powrót do formy po poważnym zapaleniu płuc, które przeszedł pod koniec zeszłego roku.

 • Gwiazdor: Zasłużyłem na więzienie

  Piosenkarz George Michael bije się w pierś. Gwiazdor pop, który spędził osiem tygodni w więzieniu, uważa karę za jak najbardziej zasłużoną.

 • Bez nich nie ma wakacji

  Podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach, w wakacje polskie stacje telewizyjne raczą nas filmowymi powtórkami. Postanowiliśmy wybrać kilka produkcji, bez których nie wyobrażamy sobie lipcowo-sierpniowego odpoczynku.

 • Gwiazdor ma nowego chłopaka?

  Podczas wakacji w Australii piosenkarz George Michael był widziany w objęciach tajemniczego mężczyzny - donoszą brytyjskie media.

 • Robbie Williams i Geri Halliwell: romantyczne wakacje

  A jednak to prawda! Gwiazdor pop Robbie Williams i Geri Halliwell, była wokalistka Spice Girls, mają się ku sobie. Świeżo upieczona para spędzi razem romantyczne wakacje na słonecznych - i pilnie strzeżonych przed obiektywami paparazzich - plażach południowej Francji.

 • Gwiazdy "Planety małp" na czacie

  Oficjalna strona internetowa nowej wersji "Planety małp" rozpoczyna cykl spotkań z aktorami i twórcami produkcji. Czaty będą ważną częścią ogromnej kampanii promocyjnej filmu Tima Burtona, która ruszyła właśnie w Stanach Zjednoczonych.

 • Wybierz koncert roku 2007!

  W ostatnich 12 miesiącach można było przebierać w występach zagranicznych gwiazd w Polsce. Dlatego wybór kandydatów do tytułu koncertu 2007 roku nie był łatwy.

Wideo na temat: george michael wakacje
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Michael Kohlhaas

  XVI wiek, górski krajobraz Sewennów. Michael Kohlhaas (Mads Mikkelsen) zajmuje się handlem końmi, dzięki czemu całkiem nieźle prosperuje. Prowadzi spokojne, rodzinne życie. Jego szczęście kończy się, gdy pada ofiarą wielkiej niesprawiedliwości ze strony władz. Nie widząc innego sposobu na wyegzekwowanie swych praw, zbiera wokół siebie innych pokrzywdzonych i rozpoczyna rebelię.