• Informacje na temat:

  george romero zdjęcia

Artykuły na temat: george romero zdjęcia
 • Romero w świecie trupów

  George Romero pracuje nad filmem "Land of the Dead", który ma być kontynuacją jego serii o zombie. Cykl zapoczątkował w 1968 roku horror "Noc żywych trupów" . Pierwszy klaps na planie nowej opowieści padnie w październiku.

 • Powrót żywych trupów

  W Internecie pojawiły się ostatnio informacje, że George Romero, autor kultowego horroru z 1968 roku "Noc żywych trupów", pracuje nad scenariuszem do kolejnej, czwartej już części słynnego cyklu. Wiadomości te potwierdził jeden ze współpracowników reżysera.

 • Kolejne zombie Romera

  George Romero, reżyser słynnej "Nocy żywych trupów", rozpoczął prace nad nową produkcją. Tytuł filmu nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, że ma to być thriller, a bohaterami zombie.

 • Gwiazdy kontra zombie

  Simon Baker ( "Czerwona planeta" ), John Leguizamo ( "Moulin Rouge" ) i Asia Argento ( "Ginostra" ) dołączyli do obsady najnowszego filmu George'a A. Romero, "Land of the Dead". W filmie zagra także Dennis Hopper ( "Swobodny jeździec" ). George A. Romero jest również autorem scenariusza do "Land of the Dead".

 • Aktor Ricky Martin

  Słynny piosenkarz Ricky Martin zamierza zadebiutować jako aktor. Podobno prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy na temat swego udziału w politycznym dreszczowcu "The Assassin", nad którym pracuje znany twórca horrorów George Romero ("Noc żywych trupów", "Martin").

 • Ving Rhames wśród zombie

  Ving Rhames ( "Champion" ) i Sarah Polley ( "Królowie życia" ) finalizują kontrakty na udział w nowej wersji "Świtu żywych trupów". Realizacja od dawna zapowiadanego horroru ruszyć ma już niedługo. Akcja remake'u, podobnie jak oryginału, toczyć się będzie w centrum handlowym.