• Informacje na temat:

  george segal aktor

Artykuły na temat: george segal aktor
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #77

  Picking, Joe Mantello zagrają główne role w  "Hollywood" , nowym serialu Ryana Murphy’ego ("Wybory Paytona Hobarta", "American Horror Story"). Produkcja opowiadająca o grupie początkujących aktorów(...) powodów" . Młody aktor znany z "Marvel Runaways" wcieli się w Diego Torresa, charyzmatycznego, lojalnego ale też i agresywnego kapitana drużyny rugby, która zmaga się z osobistą stratą. Pomocną dłoń...

 • Richard Farnsworth nie żyje

  Amerykański aktor Richard Farnsworth, który zagrał Alvina Straighta w filmie Davida Lyncha "Prosta historia" ("The Straight Story"), zmarł w sobotę, 7 października, na swoim rancho w Lincoln, w stanie Nowy Meksyk w USA. Aktor od kilku lat cierpiał na nowotwór złośliwy, prawdopodobnie popełnił samobójstwo - zginął od strzału z pistoletu.

 • Zajęty Alec Baldwin

  Alec Baldwin ( "Cooler" , "Nadchodzi Polly" ) prowadzi rozmowy na temat występu w dwóch filmach. Aktor dołączyć ma do obsady filmu "Street", który dla studia MGM przygotowuje Michael Shapiro ( serial "Kryminalne zagadki Las Vegas"). Alec Baldwin pojawi się również na planie opowieści "Fun With Dick and Jane" wytwórni Columbia Pictures.

 • Złote Maliny 2003: Nominacje

  Britney Spears i Madonna przodują w rywalizacji o Złote Maliny, nagrody dla najgorszych filmów i aktorów. Tradycyjnie na dzień przed ogłoszeniem oscarowych nominacji, fundacja Golden Raspberry Award Foundation podała, kto ma szansę na niechlubne wyróżnienia. Aktorski debiut Britney Spears, film "Crossroads - Dogonić marzenia" , rywalizować będzie o Złote Maliny aż w ośmiu kategoriach.

 • Kto się boi Michaela Caine'a i Glenn Close?

  Michael Caine ( "Dopaść Cartera" , "Miss Agent" ) i Glenn Close ("Fatalne zauroczenie", "102 Dalmatyńczyki" ) rozważają możliwość wspólnego występu w nowej wersji obrazu "Kto się boi Virginii Woolf?". Film nie będzie jednak klasycznym remakiem, gdyż jego fabuła oparta będzie również w niewielkim stopniu na duńskim obrazie "Memories Of A Marriage" ("Dansen med Regitze") Kaspara Rostrupa z 1990 roku.

 • Bracia Coen, Dick i Jane

  Joel i Ethan Coenowie, twórcy "Bracie, gdzie jesteś?" i "Człowiek, którego nie było" , podejmą się zadania stworzenia skryptu nowej wersji filmu "Dick i Jane". Zapowiadaną już od jakiegoś czasu produkcją pokieruje reżyser Barry Sonnenfeld ( "Rodzina Addamsów 2" , "Faceci w czerni 2" ). W rolach głównych wystąpić mają Jim Carrey ( "Kłamca, kłamca" , "Grinch - Świąt nie będzie" ) i Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ).

Wideo na temat: george segal aktor
 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Obrońcy skarbów

  Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane skarby kultury. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych.

 • Idy marcowe

  Najnowsza produkcja nagrodzonego Oscarem za kreację w "Syrianie" Clooneya to trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA - Mike Morrisa (w tej roli sam reżyser) z czyhającymi na każde jego potknięcie przeciwnikami (Paul Giamatti) i wszędobylskimi dziennikarzami (Marisa Tomei). Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem (Evan Rachel...