• Informacje na temat:

  geppert

Artykuły na temat: geppert
 • Edyta Geppert: Za swoją absolutną niezależność płacę wysoką cenę

  Edyta Geppert szerszej publiczności pokazała się w 1984 r. - wtedy w swym spektakularnym debiucie na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zdobyła Grand Prix z utworem "Jaka róża, taki(...) tych jubileuszowych występach? Edyta Geppert: - Na mój aktualny recital składają się piosenki będące przekrojem całego repertuaru, który zgromadziłam przez 35 lat. Są zatem te, które pomogły mi...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Emilia Komarnicka-Klynstra jako Edyta Geppert. To ona wygra?

  .... 22:15) wcieli się w Edytę Geppert. Zaśpiewa piosenkę "Jaka róża, taki cierń" ( sprawdź! ), z którą Geppert w 1984 r. podbiła festiwal w Opolu. W finale uczestnicy sami wybierają sobie utwory(...) z Maćkiem Dowborem. "(Edyta Geppert) Jest artystką bardzo charakterystyczną (...) nie też taką najprostszą do tego, żeby tą charakterystyczność wydobyć" - dodaje współprowadzący "TTBZ". Zobacz Edytę...

 • Edyta Geppert kończy 60 lat

  Edyta Geppert, laureatka opolskiego Grand Prix, zdobywczyni złotych płyt i serc publiczności w środę (27 listopada) obchodzi 60. urodziny.

 • E. Geppert: Odwaga i konsekwencja

  Na ostatnim albumie Edyty Geppert zatytułowanym "Wierzę piosence", utwory lekkie i żartobliwe przeplatają się z refleksyjnymi i dramatycznymi. Nie zabrakło także miejsca dla jednego z największych przebojów artystki, utworu "Jaka róża taki cierń". W wywiadzie dla INTERIA.PL artystka tłumaczy skąd wziął się pomysł na nową aranżację słynnej piosenki.

 • Edyta Geppert: Rok koncertów

  Edyta Geppert zawodowe śpiewanie zaczęła w marcu 1984 r. podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. O tamtej pory na rynku ukazało się dziewięć płyt artystki. Ostatnia zatytułowana "Wierzę piosence" pojawiła się na półkach sklepowych w listopadzie 2002 r. W wywiadzie dla INTERIA.PL wokalistka zdradziła swoje najbliższe plany.

 • Muzyka Filmowa: W rolach głównych Ewa Farna, Ania Dąbrowska, Daria Zawiałow - KONCERTY ODWOŁANE

  Koncertowy projekt Muzyka Filmowa to uczta nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach muzycznych opowieści, ale także spostrzegawczych miłośników X muzy. Na scenie wystąpią m.in. Ewa Farna, Ania Dąbrowska, Anita Lipnicka, Daria Zawiałow, Edyta Geppert i Kamil Bednarek.

 • Kroke w podróży (nowa płyta "Traveler")

  Znana z współpracy z m.in. Nigelem Kennedym, Edytą Geppert, Mają Sikorowską i Anną Marią Jopek grupa Kroke ujawniła pierwsze szczegóły swojej nowej płyty "Traveler".

 • Musical "Karol": Anna Wyszkoni i bracia Cugowscy w obsadzie

  W krakowskiej Tauron Arenie, 25 lutego 2017 roku będzie miał premierę musical o Karolu Wojtyle w reżyserii Krzysztofa Korwin - Piotrowskiego. W obsadzie znaleźli się m.in. Ania Wyszkoni, bracia Cugowscy i Edyta Geppert.

 • "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" : Nowa wersja hitu

  Słowa piosenki "Szukaj mnie", którą zaśpiewała Edyta Geppert, nucimy od czasu premiery pierwszej części "Kogla Mogla" trzydzieści lat temu. Teraz utwór wraca w nowej wersji, w wykonaniu wspaniałego duetu: Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski. Teledysk już w sieci, a "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" w kinach od 25 stycznia.

 • "Media mnie nie rozpieszczają"

  Śpiew i muzyka w życiu Edyty Geppert obecne były "od zawsze". Dzieciństwu w Nowej Rudzie towarzyszyły piosenki śpiewane przez mamę. Potem był Zespół Pieśni...

Zdjęcia na temat: geppert
Dyskusje na temat: geppert