• Informacje na temat:

  geppert

Artykuły na temat: geppert
 • Edyta Geppert: Jej rodzinna tajemnica!

  Tego o Edycie Geppert (65 l.) mało kto wiedział...

 • Shata QS i "Mr.ManKind": Co słychać u laureatów "Must Be The Music"?

  "Mr.ManKind" to tytuł nowej płyty grupy Shata QS, która wygrała szóstą edycję "Must Be The Music". Album ukaże się 18 marca.

 • Edyta Geppert: Oto prawda o jej małżeństwie

  ..., Edyta Geppert (65 l., sprawdź! ) nie poznałaby człowieka, który jest nie tylko miłością jej życia, ale również największym przyjacielem... Rodzina gwiazdy pochodzi z Węgier. Do Polski przyjechali(...). Wzajemna fascynacja rosła powoli. - Trudno powiedzieć, żeby było to uderzenie pioruna. Piotr był moim przewodnikiem po życiu i sztuce... - mówi Geppert. Pobrali się w 1985 r. Piosenkarka przez rodzinę...

 • Edyta Geppert kończy 60 lat

  Edyta Geppert, laureatka opolskiego Grand Prix, zdobywczyni złotych płyt i serc publiczności w środę (27 listopada) obchodzi 60. urodziny.

 • Edyta Geppert: Wyszła za swojego wykładowcę. Rodzina męża od początku ją krytykowała

  Powinien być mądry, tolerancyjny i dobrze gotować - taki jest ideał mężczyzny Edyty Geppert (64 l.). Taki też jest Piotr Loretz (72 l.), jej mąż. Są małżeństwem z ponad 30-letnim stażem. Początki nie były jednak łatwe.

 • Edyta Geppert: Rok koncertów

  Edyta Geppert zawodowe śpiewanie zaczęła w marcu 1984 r. podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. O tamtej pory na rynku ukazało się dziewięć płyt artystki. Ostatnia zatytułowana "Wierzę piosence" pojawiła się na półkach sklepowych w listopadzie 2002 r. W wywiadzie dla INTERIA.PL wokalistka zdradziła swoje najbliższe plany.

 • Co się stało z Edytą Geppert? Zapadła się pod ziemię!

  Edytę Geppert (63 l.) Polacy pokochali za jej hity, takie jak „Jaka róża taki cierń”, czy „Och, życie kocham cię nad życie”. Jednak o artystce nie jest ostatnio zbyt głośno w mediach. Czyżby zakończyła karierę?

 • E. Geppert: Odwaga i konsekwencja

  Na ostatnim albumie Edyty Geppert zatytułowanym "Wierzę piosence", utwory lekkie i żartobliwe przeplatają się z refleksyjnymi i dramatycznymi. Nie zabrakło także miejsca dla jednego z największych przebojów artystki, utworu "Jaka róża taki cierń". W wywiadzie dla INTERIA.PL artystka tłumaczy skąd wziął się pomysł na nową aranżację słynnej piosenki.

 • Magda Welc buduje rodzicom dom

  W finale programu "Mam talent" wystąpiła jako ostatnia. W dodatku z niewyleczonym przeziębieniem. Wystarczyło jednak, że wyśpiewała pierwsze linijki "Kocham cię życie" Edyty Geppert, a publiczność przeszedł dreszcz.

 • Opole: Pięć nowych gwiazd

  W Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu przybędzie w tym roku pięć upamiętnień. W Rynku pojawią się gwiazdy Basi Trzetrzelewskiej, Perfectu i Maanamu, Edyty Geppert i Karin Stanek.

Zdjęcia na temat: geppert
Dyskusje na temat: geppert