• Informacje na temat:

  german anna matka

Artykuły na temat: german anna matka
 • Anna German: Jedyna taka gwiazda

  W niedzielę 14 lutego 80 lat skończyłaby Anna German. Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki popularność na nowo zdobyła za sprawą cieszącego się ogromnym powodzeniem serialu TVP z Joanną Moro w roli głównej.

 • Anna German: Jej gwiazda wciąż świeci!

  Miała osobowość i dar – głos, którym rozkochała w sobie miliony słuchaczy. Ziemska gwiazda Anny German zgasła przedwcześnie, ale jej imieniem nazwano asteroidę krążącą między Marsem a Jowiszem!

 • Serial "Anna German" w rosyjskiej telewizji

  Rosyjska telewizja państwowa Kanał 1 w poniedziałek rozpoczęła emisję 10-odcinkowego serialu "Anna German", opowiadającego o pełnym dramatycznych wydarzeń życiu i niezwykłej karierze tej niezmiennie kochanej i podziwianej w Rosji polskiej piosenkarki.

 • Anna German jako studentka geologii. Zobacz zapowiedź!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć zwiastun i zdjęcia zapowiadające trzeci odcinek robiącego furorę serialu "Anna German".

 • Anna German: Po wypadku miała nie chodzić!

  Na naszych stronach możecie zobaczyć zwiastun kolejnego odcinka biograficznego serialu o Annie German.

 • Anna German jako studentka geologii. Zobacz zapowiedź!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć zwiastun i zdjęcia zapowiadające trzeci odcinek robiącego furorę serialu "Anna German".

 • "Anna German": Ucieczka do Kazachstanu

  Zobacz zwiastun drugiego odcinka serialu "Anna German", który robi furorę w telewizyjnej Jedynce.

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • Serial "Anna German" na tropie Adama Mickiewicza

  Popularny serial "Anna German" zachwyca nie tylko historią, ale także pięknymi widokami oraz zabytkowymi obiektami, w których został zrealizowany. Okazuje się, że większość scen kręcono na Krymie, m.in. w domu, w którym mieszkał niegdyś Adam Mickiewicz...

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  ...30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

Dyskusje na temat: german anna matka
 • Re: "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  Ojciec Anny German nie był POLAKIEM...Eugen Hormann (German) był potomkiem Niemców (osiedlonych przy Carycę Katarzynie)...Polakiem natomiast był OJCZYM Herman Gerner) Henryk Krzeczkowski (1921-1985)..Obywatelstwo polskie matka Anny German i Anna German mieli NABYTE i dla tego mogli przyjechać po wojnie do Polski!

 • Re: "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  do :Tristana- nie pleć bzdur ,Anna to cudowne zjawisko, matka Holenderka , ojciec Niemiec z domieszką polskiej krwi (babka Polka z Łodzi).Anna czuła się Polką i Polskę kochała .Polecam kilka Jej biografii, zamiast pleść byle co.

 • Re: "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  Pucio - jesteś upośledzony umysłowo czy też takowego udajesz ?????? Tekst dotyczył małego sprostowania - serial wyprodukowano za rosyjskie pieniądze i w Rosji. Co do pochodzenia Anny German to jej matka była z pochodzenia holenderką, której przodkowie osiedlili się w Rosji za panowania Elżbiety I .

 • Re: "Anna German": Jedna chwila wystarczyła...

  Niemca i Holenderki (Mennonitki). Po co pisać bzdury,jak nic się nie wie. Po rozstrzelaniu męża przez NKWD matka Anny wyszła drugi raz za mąż za Polaka i dzięki temu mogła przyjechać do Polski wraz z córką i matką.

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  W tym filmie Anna German śpiewa prawie wyłącznie piosenki rosyjskie. jej matka nie zna polskiego chociaż mieszka tu od 30 lat a Anna rozmawia z mężem i dzieckiem po rosyjsku

 • Re: Postawił na miłość

  Film nie odpowiada na podstawowe pytania: co Anna German i jej matka i babcia myślały o Związku Sowieckim. Poza tym jest to film fabularny ponieważ ten NKWDzista to chyba jakiś lewy? Nic o tym biografia AG nie mówi. W ogóle po przeczytaniu biografii to wydaje się że jest to film fabularyzowany i dobry tylko dlatego że jest o Annie German. Poza tym nie ma w nim wiele dobrego - jest raczej mdły.

 • Re: Nasza Ania

  Z CALYM SZACUNKIEM DLA JEJ TALENTU ALE JESTEM CZLOWIEKIEM PAMIETAJACYM PANIA GERMAN I TE CZASY I BUDZI TO WE MNIE PEWNE OBAWY. ZASTANAWIA MNIE LATWOSC Z JAKA UDALO SIE IM UCIEC Z ZSRR, LATWOSC Z JAKA KGB ZOSTAWILA JE W SPOKOJU, LATWOSC Z JAKA MATKA DOSTALA PRACE, MIESZKANIE, KARTKI. JAK MLODA ANNA DOSTALA SIE NA STUDIA I SIE NA NICH UTRZYMALA /MOJ OJCIEC BYL Z NICH RELEGOWANY ZA TO, ZE DZIADEK

 • Re: Nasza Ania

  o takim pochodzeniu jak matka German, bo to zawaliło by jego karierę w KGB. Do tego wyraźnie babka Anny była mu od początku niechętna ze wzgledu na różnice w pochodzeniu, światopoglądzie i religii. Gostek niby dał sobie spokój i matka Anny German wyszła za Gerrmana. Z tego związku urodziła się córka. Czy jak matka Anny się spotykała z tym gostkiem z KGB, to się przespali, to mógłbyś się dowiedzieć

 • Re: Nasza Ania

  Anna Germam byłą przede wszystkim Człowiekie. Polski żołnierz ją i jej rodzinę w tych jakże ciężkich i niebezpiecznych czasach przygarnął i stał się powodem, że Irma - matka Anny wraz z córką już po(...) ludziom znającym temat tłumaczyć. Ale Anna German nie skuisiła i nie uległa. Odpowiedziała, że już raz była obywatelką wielkiego ZSRR i to dla niej powinno wystarczyć, a teraz jest obywatelką PRL i nie