• Informacje na temat:

  gessler do bankructwa

Artykuły na temat: gessler do bankructwa
 • Gessler nadal będzie rzucać talerzami! "Muszę czasami być brutalna"

  Magda Gessler (64 l.) przekonuje, że w programie „Kuchenne rewolucje” musi czasami być sroga, a nawet brutalna, aby restauratorzy zaczęli inaczej patrzeć na swój biznes.

 • Restauratorzy czują się poniżeni przez Gessler

  Uczestnicy "Kuchennych rewolucji" idą na wojnę z Magdą Gessler. O co chodzi?

 • Emocjonująca wiosna w serialu "Na Wspólnej"!

  Pojawienie się Magdy Gessler, rozstanie Marty i Pawła, bankructwo Izy, narodziny dziecka Nicole i Mikołaja to zaledwie namiastka tego, co zobaczymy w nowych odcinkach serialu!

 • Czy "Kuchenne rewolucje" znikną z anteny TVN?

  Małgorzata Rozenek (36 l.) została prowadzącą nowego show stacji TVN - "Piekielny hotel". Poważnie tym faktem zaniepokojona jest Magda Gessler (60 l.).

 • Na Wspólnej

  ...z ojcem. Maria jest załamana, gdy odkrywa, że mąż przeznacza ich oszczędności na ratowaniu baru. Monika wpada na pomysł, by zgłosić lokal rodziców do programu Magdy Gessler. Najpierw jednak musi ich do tego przekonać. Bud-Maks stoi na krawędzi bankructwa, co Iza przypłaca stresem. Jerzy martwi się o żonę. Maks radzi matce, by przyjęła ofertę Zdybickiej i sprzedała jej firmę.

 • Serialowa wiosna w TVN

  Gessler, która z wrodzonym sobie wdziękiem przeprowadzi Marię i Włodka przez kuchenną rewolucję. Rozstanie Marty (Joanna Jabłczyńska) i Pawła (Rafał Cieszyński), bankructwo Izabeli (Anna Korcz...

 • Magda Gessler kontra komornik

  W najbliższym odcinku programu Magdy Gessler nastąpi rewolucja, jakiej nikt się nie spodziewał! A najmniej właścicielka jednej z restauracji w Lęborku, która zaprosiła do siebie znaną restauratorkę.

 • Jak smakuje życie?

  We wrześniu startuje "MasterChef" - nowy program z udziałem Magdy Gessler. Ciekawe, które grono się powiększy - jej fanów czy wrogów?

Wideo na temat: gessler do bankructwa
 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

Dyskusje na temat: gessler do bankructwa
 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  Proponuję niech pokaże w rzeczywistości co potrafi w swojej restauracji bo w TVN to ino gra a niektórzy ludzie wieżą w to że ona naprawdę potrafi postawić restauracje z bankructwa na nogi no chyba że za 10 tyś ale to która upadająca restauracja ma takie koszty by wyrzucać w błoto.