• Informacje na temat:

  gessler garnki

Artykuły na temat: gessler garnki
 • Magda Gessler: Łagodna jak baranek

  Magda Gessler ma dość przeklinania i rzucania garnkami. W nowym sezonie "Kuchennych rewolucji" zamierza wreszcie być sobą - normalną, kulturalną i przyjemną osobą, która prowadzenie restauracji ma w jednym palcu.

 • ​Mateusz Gessler: Późno zacząłem gotować

  ..."Jak byłem dzieckiem pomagałem, natomiast gotować zacząłem, kiedy byłem już dorosłym człowiekiem" - wyznaje Mateusz Gessler. Choć debiutujący w roli jurora kulinarnego show Gessler przyzwyczaił się do kamer, przyznaje, że do końca życia będą go krępowały...

 • Smaczne święta Magdy Gessler

  Gdzie tkwi sekret smacznych świąt? Nie tylko w umiejętnościach kulinarnych i sprawdzonych przepisach. Aby zbliżyć się do smaków, które pamiętamy z dzieciństwa niezbędne są dobre produkty - przekonuje Magda Gessler.

 • Magda Gessler: Zniekształcony smak

  Choć zdaniem Magdy Gessler mamy jeszcze "zniekształcony smak", a popularne w Polsce pizza i kebab są kulinarną masakrą, powoli odrabiamy lekcję smaku. Ku uciesze restauratorki w naszym kraju powstaje coraz więcej miejsc tworzonych przez ludzi o wysokich ambicjach kulinarnych.

 • Gessler wygryzła Pascala

  To, że Magda Gessler wygryzła Pascala okazało się podczas niedawnej prezentacji ramówki TVN. W wiosennej ofercie stacji zabraknie programu kulinarnego sympatycznego Francuza. Czy to oznacza, że stacja postawiła na nową gwiazdę? "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler, to zupełnie inny program. Znana restauratorka będzie w nim stawiać na nogi podupadające restauracje, uciekając się czasem do bardzo...

 • Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje"

  Bezkompromisowo odmienia kulinarny obraz kraju. Walczy o powrót do tradycyjnej polskiej kuchni. - Dużo udało się zrobić, ale przede mną jeszcze mnóstwo pracy - ocenia Magda Gessler.

 • Lekka i skoczna Magda Gessler

  Ma wielbicieli, ale też i krytyków. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie przebiera w słowach. Bywa, że rzuci nie tylko garnkiem, ale i... "mięsem". Dzięki temu jednak pomogła wielu restauratorom wyjść z kryzysu.

 • Urządzi piekielną kuchnię

  Trwają castingi do polskiej wersji programu "MasterChef". Kto zastąpi w nim temperamentnego Gordona Ramsaya? Oczywiście Magda Gessler.

 • Ruszają wiosenne nowości TVN-u

  Na antenie telewizji TVN ruszają pierwsze nowości wiosennej ramówki. W niedzielę, 13 lutego, startuje show z udziałem gwiazd "Wipeout - Wymiatacze", a dzień wcześniej trzeci sezon popularnego reality show Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje".

 • Gotowanie na ekranie

  Świetną oglądalność mają emitowane przez TVN "Kuchenne rewolucje". Program prowadzi znana warszawska restauratorka, Magda Gessler. Próbuje ratować podupadające lokale, zaglądając kucharzom do garnków(...) fantastyczne dania, codziennie coś nowego. To jest sztuka, miłość i pasja - przekonuje Gessler. Już niedługo licznym programom kulinarnym przybędzie jeszcze jeden konkurent. Kanał TV 4 rusza...

Zdjęcia na temat: gessler garnki