• Informacje na temat:

  gessler i jacek

Artykuły na temat: gessler i jacek
 • Złota Patelnia dla Magdy Gessler

  Pascal Brodnicki, Magda Gessler, Robert Makłowicz, Karol Okrasa, Anna Starmach i Ewa Wachowicz - to osoby, które zdają się mieć duży udział w zmianie nawyków żywieniowych i codziennych obyczajów(...) zainteresowaniem mediów w październiku 2012. Magda Gessler z wynikiem 783 okazała­­ się osobą, która pojawia się w prasie, internecie i RTV najczęściej. Restauratorka była pod tym względem bezkonkurencyjna...

 • Piotra Stramowskiego walka "Na noże"

  Podoba mi się to, że w serialu świat kuchni pokazany jest taki, jakim jest naprawdę. Pracowałem z kucharzami takimi jak Mateusz Gessler i Jacek Grochowina, od których nauczyłem się bardzo dużo - tak Piotr Stramowski komentuje pracę przy nowym serialu "Na noże".

 • Piotr Stramowski: Szkoliłem się pod okiem mistrzów

  W nowym serialu TVN Piotr Stramowski zagra szefa kuchni. Aktor twierdzi, że "Na noże" wiernie przedstawia realia polskiego rynku restauracyjnego. Aby uniknąć przekłamań, odtwórcy głównych ról przeszli krótkie szkolenia pod okiem mistrzów kuchni m.in. Mateusza Gesslera. Stramowski nie wyklucza, że dzięki nowym umiejętnościom będzie częściej pomagał żonie w gotowaniu.

 • Co jurorzy "Masterchefa" zabraliby na bezludną wyspę?

  A gdyby tak znaleźć się na bezludnej wyspie? Warzywa, owoce, ryby, krewetki i wino - oto, co zabraliby ze sobą Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Jurorzy "Masterchefa" zdradzili też, jakie książki, filmy i muzyka umiliłaby im czas na bezludziu.

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Z aktorów zrobił szefów kuchni

  Znany restaurator i szef kuchni, Mateusz Gessler, ma swój wkład w powstanie serialu "Na noże". Grających w tej produkcji Wojciecha Zielińskiego i Piotra Stramowskiego, nauczył podstaw kucharskiego rzemiosła.

 • Piotr Głowacki zdobył cukiernicze szlify

  ...​W serialu "Na noże" Piotr Głowacki kreuje postać utalentowanego cukiernika. Przygotowując się do roli, aktor przeszedł szkolenie w restauracji Mateusza Gesslera. Już wcześniej jednak radził sobie w kuchni całkiem nieźle.

 • Wielki Mecz TVN kontra WOŚP po raz trzeci. Kto pojawił się na treningu?

  ...odnaleziono ciało jej męża, jednego z najbogatszych Polaków, Piotra Woźniaka-Staraka . W barwach TVN zagrają m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin(...) reprezentować będą m.in. Maciej Stuhr , Krzysztof Sokołowski i Artur Pochwała z grupy Nocny Kochanek , Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak (wokalista i basista zespołu Big Cyc ), Rafał...

 • Wielki Mecz TVN kontra WOŚP po raz trzeci. Jaki padł wynik?

  ...zagrali m.in. Piotr Kraśko, Alan Andersz, Agustin Egurrola, Antoni Królikowski, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki , Tomasz Schimscheiner(...) . Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku reprezentowali m.in. Maciej Stuhr , Krzysztof Sokołowski i Artur Pochwała z grupy Nocny Kochanek , Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak (wokalista...

 • Ledger, Diaz i Wilhelm Tell

  ...roku. Wilhelm Tell to legendarny bohater szwajcarski początków XIV wieku. Za odmowę ukłonu przed kapeluszem, symbolizującym władzę cesarską, miał zostać skazany przez habsburskiego wójta Gesslera na śmierć. Karę obiecano mu darować, jeżeli zestrzeli kuszą jabłko z głowy własnego syna. Uwięziony mimo danej obietnicy, uciekł i zabił Gesslera, co jakoby przyśpieszyło wybuch powstania gmin...

Zdjęcia na temat: gessler i jacek
Wideo na temat: gessler i jacek
 • "Na noże": Wojciech Zieliński na randce z Magdą Gessler!

  Jacek i Dario w najbliższą niedzielę pojawią się niespodziewanie w programie "MasterChef"! Czarujący Majchrzak będzie próbował uwieść Magdę Gessler nie tylko smakiem, a Ani Starmach zaproponuje... małżeństwo! Zobaczcie, co jeszcze wymyśli kucharz-flirciarz.

 • "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński) od zawsze miał jedną pasję, która rządziła i wciąż rządzi jego życiem –GOTOWANIE. Po liceum miał zostać chirurgiem i przejąć pałeczkę po rodzicach lekarzach, ale – ku wściekłości ojca – zbuntował się, podążył za swoim marzeniem i wyruszył w świat, aby uczyć się gotować u najlepszych kucharzy... Jacek to genialny kucharz, który talent do gotowania

 • Magda Gessler w roli pilota rajdowego! "Zajebiście szczupło"

  Magda Gessler wzięła udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski - restauratorka wystąpiła tam w roli pilota rajdowego swojego managera Jacka Lotycza. - Zajebiście szczupło - tak Magda Gessler skomentowała warunki panujące w wozie. Dodała, że rola pilota jest niezwykle czujna i intelektualna. Nie obawia się jednak współpracy z Jackiem, gdyż ufa mu bezgranicznie. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: gessler i jacek