• Informacje na temat:

  gessler magda jej dzieci

Artykuły na temat: gessler magda jej dzieci
 • Dzieci Magdy Gessler jak... Staś i Nel

  Lara Gessler i Tadeusz Muller wyglądają jak główni bohaterowie ekranizacji słynnej powieści Henryka Sienkiewicza. Tak przynajmniej twierdzą fa Magdy Gessler, którzy skomentowali stare zdjęcie przedstawiające jej córkę i syna.

 • 66. urodziny Magdy Gessler

  Kolorowy ptak polskiej sceny gastronomicznej - tak można opisać Magdę Gessler, która słynie nie tylko ze swojego temperamentu, ale i charakterystycznych stylizacji. Znana restauratorka w środę świętuje 66. urodziny.

 • Magda Gessler: Pokochać życie

  ...​Ma 64 lata. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Jest jedną z najbardziej pracowitych i najbarwniejszych gwiazd. Magda Gessler dzieli się receptą na szczęście. Zdradza sekrety realizacji "MasterChefa" oraz "Sexy kuchni" i ze łzami w oczach wspomina ślub córki.

 • Magda Gessler dziękuje fanom

  Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej program "Kuchenne rewolucje" ogląda prawie 3 mln widzów, mimo że format ten obecny jest na antenie stacji TVN już od ośmiu lat. Sama restauratorka ma ponad 1,3 mln fanów na Facebooku, jej profil na Instagramie śledzi natomiast blisko 440 tys. internautów. Gwiazda nie jest w stanie powiedzieć, czemu zawdzięcza sympatię...

 • Magda Gessler: Chciałabym jeszcze przyspieszyć

  Niezmordowana Magda Gessler chwyta każdy dzień, otwiera i naprawia restauracje, planuje kolejne dokumenty oraz zapewnia, że będzie najlepszą babcią na świecie.

 • Magda Gessler: Dzieci poszły w jej ślady

  Potrafi nakrzyczeć, umie przytulić. Od wielu lat Magda Gessler edukuje kulinarnie Polaków. Już wkrótce po raz trzeci wystąpi jako jurorka "MasterChefa".

 • Magda Gessler: Nigdy nie będę szczupła, nigdy też za gruba

  Obierając marchewkę w zwiastunie programu "Sexy kuchnia", czyniła erotyczne aluzje, zaznacza jednak, że w jej programie nie ma niesmacznych historii. Zapewnia, że je racjonalnie i "nigdy nie będzie ani szczupła, ani za gruba"; zdradza też, ile zna języków obcych.

 • Magda Gessler: Mogłabym wygrać "Taniec z Gwiazdami"

  Magdę Gessler oglądamy w kilku programach rozrywkowych, ale na udział w "Tańcu z Gwiazdami" się nie zgodzi. "Uwielbiam tańczyć, mogłabym nawet wygrać, ale nie mam czasu" - tłumaczy znana restauratorka.

 • Cezary Pazura i Magda Gessler Osobowościami Roku 2016

  V edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2016” za nami. Jak co roku, kapituła plebiscytu doceniła wybitne postacie, które wyróżniają się swoją postawą, kreatywnością i osiągnięciami. Tym razem statuetki otrzymali m.in. Beata Kozidrak, Magda Gessler, Cezary Pazura, Marian Opania i Michał Piróg. Nagrody zostały także przyznane firmom, konsekwentnie dążącym do realizacji wyznaczonych celów...

 • Magda Gessler: Marzę o cudownej kolacji

  Mistrzyni kuchennych smaków jest wulkanem energii i emocji. Magdalena Gessler wciąż otwiera nowe restauracje, prowadzi program w telewizji i co miesiąc leci przez ocean do ukochanego mężczyzny.

Wideo na temat: gessler magda jej dzieci
 • Magda Gessler o ślubie córki!

  Magda Gessler opowiedziała w rozmowie z Robertem Patoletą, że przeglądanie "Playboya" sprawia jej radość. Przyznała, że podczas studiów w madryckiej Akademii Sztuk Pięknych często malowała akty(...) andaluzyjskich plażach tuż po Wielkanocy. Zdementowała plotkę mówiącą o tym, że odradza córce Larze wyjście za mąż. Stwierdziła, że jej dzieci mają prawo do samostanowienia. Odniosła się też do

 • Lara Gessler podjęła bardzo ważną decyzję w sprawie dziecka!

  Lara Gessler podjęła bardzo ważną decyzję w sprawie dziecka. Córka Magdy Gessler nie będzie ukrywała twarzy dziecka na Instagramie tak jak Lewandowska. Zobaczcie nagranie!

 • Magda Gessler ma problem ze swoimi dziećmi?

  Magda Gessler (62 l.) zdradziła, czy poucza swoje dzieci. "To one na mnie krzyczą bez przerwy" - wyjaśniła restauratorka. "Są mądrzejsze ode mnie, dużo się od nich uczę" - dodała. Czy ma poczucie winy, że spędza z nimi za mało czasu? Dlaczego syn Gessler nie chce się przyznawać do swojego nazwiska? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: gessler magda jej dzieci