• Informacje na temat:

  gessler magda przepisy

Artykuły na temat: gessler magda przepisy
 • Wigilia z Magdą Gessler

  Fani Magdy Gessler będą mogli przygotować dania na Boże Narodzenie razem ze swoją idolką. Kreatorka smaku właśnie otworzyła kanał na YouTube, bo zależy jej na tym, by Polacy mieli dostęp do jej prawdziwych przepisów i nie korzystali z tych fałszywych, sygnowanych jej nazwiskiem.

 • Magda Gessler: Pokochać życie

  ...​Ma 64 lata. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Jest jedną z najbardziej pracowitych i najbarwniejszych gwiazd. Magda Gessler dzieli się receptą na szczęście. Zdradza sekrety realizacji "MasterChefa" oraz "Sexy kuchni" i ze łzami w oczach wspomina ślub córki.

 • Magda Gessler: Kuchnia i seks

  Jesienią na antenie TVN Food Network zadebiutuje nowy program Magdy Gessler. Znana restauratorka będzie w nim uczyć Polaków jak gotować, by dobrze wyglądać i cieszyć się seksem.

 • Magda Gessler gwiazdą nie tylko w Polsce?

  Magda Gessler twierdzi, że polska tradycja kulinarna jest wybitna, łączy w sobie bowiem zwyczaje i przepisy wielu narodowości. Na świecie kojarzona jest jednak z tak prostymi daniami jak pierogi czy(...) Ultimate Hallucination, której Magda Gessler została ambasadorem i szefem kuchni.

 • Magda Gessler idzie na ryby

  Tej jesieni Magda Gessler udowodni wszystkim, że to właśnie ona zna najlepsze przepisy na dobrą zabawę. W zwariowanej komedii "Mniam!" najsłynniejsza kulinarna osobowość kraju przeprowadzi kuchenną rewolucję... pod powierzchnią oceanu.

 • Magda Gessler: W "Kuchennych rewolucjach" godzę rodziny i leczę ludzi

  Magda Gessler twierdzi, że podczas realizacji swojego programu spotyka się z poważnymi problemami właścicieli lokali gastronomicznych, nieraz wymagających wsparcia ze strony psychologów. Gwiazda TVN każdą z restauracji traktuje jak własną i dąży do jej sukcesu. Doskonale pamięta bowiem własne trudne początki na rynku gastronomicznym.

 • Magda Gessler poleca restauracje i hotele

  Magda Gessler napisała kolejny przewodnik kulinarny po Polsce. Tym razem zabiera czytelników do 151 najlepszych rodzimych hoteli i restauracji. Restauratorka szczególnie mocno rekomenduje firmy rodzinne, które odznaczają się wyjątkowym klimatem i podejściem do gości.

 • Magda Gessler: Nigdy nie będę szczupła, nigdy też za gruba

  Przez żołądek do szczęścia? Magda Gessler: - Tak! Nawet nie podejrzewają państwo, jak bardzo. A przez marchewkę do skandalu? "Sexy kuchnia Magdy Gessler" to program... - ...na pewno nie(...). Niestety, młodzi kucharze często uczą się według wzorców, potem gotują, zerkając na przepisy mistrza, ale bez dogłębnego zrozumienia podstawowych zasad kuchni. Układają klocki lego, nie mając...

 • Dwie nowości w jesiennej ramówce TVN-u

  ...przechodzi nie tylko lokal, karta menu czy wystrój. Magda Gessler będzie kreować nowe smaki, łączyć to, co tradycyjne i lokalne, z nowoczesnymi trendami. Będą wyjątkowe przepisy i wiele łatwych sposobów na(...) i walkę o własne marzenia. Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran szukają nie tylko talentu, ale przede wszystkim kulinarnej odwagi, która pozwala wyjść poza utarte w kuchni schematy. Ramen...

 • Gotowanie na ekranie

  Świetną oglądalność mają emitowane przez TVN "Kuchenne rewolucje". Program prowadzi znana warszawska restauratorka, Magda Gessler. Próbuje ratować podupadające lokale, zaglądając kucharzom do garnków(...) fantastyczne dania, codziennie coś nowego. To jest sztuka, miłość i pasja - przekonuje Gessler. Już niedługo licznym programom kulinarnym przybędzie jeszcze jeden konkurent. Kanał TV 4 rusza...

Wideo na temat: gessler magda przepisy
 • Magda Gessler otworzy restaurację w Chicago lub Toronto

  Magda Gessler twierdzi, że polska tradycja kulinarna jest wybitna, łączy w sobie bowiem zwyczaje i przepisy wielu narodowości. Gwiazda TVN zamierza otworzyć restaurację za granicą, prawdopodobnie w Toronto lub w Chicago.

 • Magda Gessler nauczy Polki dobrego seksu! "Powiem, jak się ruszać"

  Jesienią na antenie TVN Food Network zadebiutuje nowy program Magdy Gessler pt. "Sexy kuchnia". Znana restauratorka będzie w nim uczyć Polki jak gotować, by dobrze wyglądać i cieszyć się seksem oraz... jak poruszać się w odpowiedni sposób po kuchni. – Będą to przepisy i sposób, w jaki się gotuje, w jaki kobieta się rusza, żeby kuchnia była sensualna, ciekawa i smaczna. By potem można było

Dyskusje na temat: gessler magda przepisy