• Informacje na temat:

  gessler nowy partner

Artykuły na temat: gessler nowy partner
 • Lara Gessler zakochana! Opowiedziała o swojej miłości do Pawła

  Lara Gessler (26 l.) jest zakochana do szaleństwa! Do tej pory ukrywała swojego partnera i milczała na jego temat jak zaklęta. Teraz wreszcie wyjawiła, jak wygląda jej związek z Pawłem.

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • Magda Gessler nie przestaje zaskakiwać. Otworzyła kolejny lokal!

  Magda Gessler (62 l.) w Kanadzie mogłaby wieść wygodne życie u boku Waldemara. Ale zamiast tego ciężko pracuje w Polsce. Właśnie otworzyła kolejny lokal z... młodszym wspólnikiem.

 • Celebryci z "X Factor" najbardziej dochodowi

  Gwiazdami, które w pierwszej połowie roku zarobiły najwięcej dla swoich stacji telewizyjnych, są te występujące w "X Factor". Ten talent show zainkasował z reklam 83 mln złotych. Pierwszą pozycję w zestawieniu straciła Magda Gessler.

 • Magda Gessler (63 l.) wreszcie może odetchnąć z ulgą. Jej najstarsza pociecha, syn Tadeusz (34 l.), po latach napiętych kontaktów wyciągnął do niej rękę na zgodę.

 • TVN otwiera nowy sezon

  "Prawo Agaty", "Lekarze", "Przepis na życie", "MasterChef", "Bitwa o dom" - to produkcje TVN, które cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Nowością stacji jesienią będzie serial "Wawa non stop".

 • Gessler: Nowy Rok na Karaibach

  Restauratorka Magda Gessler i jej partner, chirurg plastyczny z Toronto Waldemar Kozerawski , Nowy Rok witają w Ameryce Środkowej, na jednej z wysp Morza Karaibskiego.

 • Gwiazdy TVN wciąż na topie

  Wśród celebrytów najbardziej przyciągających reklamodawców najwięcej jest tych z TVN - wynika z nowego zestawienia domu mediowego PanMedia Western, które cytuje "Rzeczpospolita".

 • Ukochany Gessler spłaci jej długi?

  Partner Magdy Gessler (60 l.) obiecał, że pomoże jej w kłopotach finansowych. Wzięty chirurg widzi, ile nerwów kosztują partnerkę wszystkie prasowe doniesienia o jej problemach. "Waldek doskonale(...) problemów i na nowo wróciła do ślubnych planów, które ciągle odwleka. Najpierw musiałaby jednak rozwiązać swoje sprawy z byłym mężem Piotrem Gesslerem. Para od lat w końcu żyje w separacji i ciężko...

 • Najdroższe gwiazdy telewizji

  W pierwszej dziesiątce celebrytów, którzy przyciągnęli do telewizji najwyższe budżety reklamowe w ubiegłym roku, połowę stanowią gwiazdy TVN - wynika z cytowanego przez "Rzeczpospolitą" zestawienia jednego z domów mediowych.

Zdjęcia na temat: gessler nowy partner
Wideo na temat: gessler nowy partner
 • Magda Gessler o swoim dramacie

  , by o tym zapomnieć i na nowo się zakochać, są żadne". Po dwóch latach Magda Gessler wyszła jednak za Piotra Gesslera; związek nie przetrwał. Dzisiaj jej partnerem jest chirurg Waldemar Kozerawski.(...)Volkhart Muller, korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel", był największą miłością Magdy Gessler. Zmarł w dniu jej 33. urodzin na raka płuc. W wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek