• Informacje na temat:

  gessler restauracja

Artykuły na temat: gessler restauracja
 • Magda Gessler wraca na plan "Kuchennych rewolucji"

  Po kilku tygodniach przerwy Magda Gessler ponownie podejmie się niemożliwego! Przemierzając kulinarną mapę Polski, stworzy kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Jak "Kuchenne rewolucje" wpłyną na ich losy w nowej, trudniejszej rzeczywistości?

 • Magda Gessler: Butelka szampana z Sharon Stone

  Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z najbardziej kolorowych i charyzmatycznych postaci polskiego show-biznesu i gastronomii. Magda Gessler zdradza, że jej warszawską restaurację U Fukiera często odwiedzają zagraniczne gwiazdy, takie jak Sharon Stone, Halle Berry czy Naomi Campbell. Z ich wizytami zawsze wiążą się niesamowite przygody, które wspomina ona ze szczerym uśmiechem i niesamowitą...

 • Magda Gessler: Czuję się jak na środku oceanu

  Magda Gessler znana jest z tego, że nie przebiera w słowach. W „Kuchennych rewolucjach” ostro przywołuje do porządku właścicieli restauracji, kucharzy i kelnerów. Nie inaczej postąpiła w czwartek wieczorem, kiedy pojawiła się w relacji na żywo na instagramowym koncie Agaty Młynarskiej. Tym razem zrugała jednak Polaków, którzy nie przestrzegają zaleceń dotyczących niewychodzenia z domu bez...

 • TVN zawiesza emisję "Kuchennych rewolucji", żeby skuteczniej pomóc restauracjom

  Odcinek „Kuchennych rewolucji”, który nadano we czwartek 26 marca, był ostatnim, jaki widzowie zobaczą tej wiosny. Kolejnych TVN nie pokaże, choć są nagrane i zmontowane. Powody tej decyzji wyjaśniła fanom programu Magda Gessler. Zdradziła, że w tym wypadku nie chodziło o oszczędne gospodarowanie gotowymi odcinkami.

 • Magda Gessler: Jej restauracja tego nie dostała!

  Zdaniem Magdy Gessler, gwiazdka Michelin to pewnego rodzaju tortura, która zobowiązuje właścicieli lokalu do niebywałej dyscypliny. Żadna z restauracji firmowanych jej nazwiskiem nie otrzymała tego wyróżnienia, ale prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" podkreśla, że ma rekomendację słynnego przewodnika.

 • Magda Gessler: Chciałabym jeszcze przyspieszyć

  Niezmordowana Magda Gessler chwyta każdy dzień, otwiera i naprawia restauracje, planuje kolejne dokumenty oraz zapewnia, że będzie najlepszą babcią na świecie.

 • Magda Gessler gwiazdą nie tylko w Polsce?

  Magda Gessler twierdzi, że polska tradycja kulinarna jest wybitna, łączy w sobie bowiem zwyczaje i przepisy wielu narodowości. Na świecie kojarzona jest jednak z tak prostymi daniami jak pierogi czy(...) Ultimate Hallucination, której Magda Gessler została ambasadorem i szefem kuchni.

 • Gessler: "To śmierdzi trupem"

  Właściciele jednej z restauracji w Lublinie na długo zapamiętają wizytę Magdy Gessler i udział w programie "Kuchenne rewolucje".

 • "Starsza pani musi fiknąć": Magda Gessler aresztowana? Jej syn zorganizował wyprawę do Gwatemali

  Czy rodzicielska miłość ma swoje granice? Czy szalona Magda Gessler jest gotowa na wszystko, co zaproponuje jej syn? Czy ekstremalne doświadczenia rodzinne zbliżą do siebie matkę i syna? W programie "Starsza pani musi fiknąć" Magda Gessler z Tadeuszem Müllerem przeżyli wspólne wzloty i upadki.

 • Magda Gessler: Przewrót w czyjejś kuchni

  Mistrzyni gotowania, sprawiedliwa jako juror w "MasterChefie" i bezwzględna, gdy trzeba zrobić "Kuchenną rewolucję". Teraz zaprasza na "Kulinarne podróże Magdy Gessler" do Meksyku i opowiada o świątecznym stole.

Zdjęcia na temat: gessler restauracja
Wideo na temat: gessler restauracja
 • Magda Gessler: Moja restauracja Słodki Słony przekształciła się w sklep

  Magda Gessler (66 l.) tłumaczy, że obecnie, gdy każde wyjście z domu niesie ze sobą ryzyko zarażenia, warto korzystać z możliwości zamawiania potraw i produktów spożywczych. Oczywiście najlepiej(...) zagrożenia. Gessler dostosowała działalność swoich restauracji do obecnej sytuacji. Ma nadzieję, że zmiany, które wprowadziła, pozwolą klientom również w okresie świątecznym cieszyć się smakiem potraw

 • Magda Gessler ma bana w restauracji Adamczyka?

  Magda Gessler (66 l.) i Piotr Adamczyk (46 l.) byli kiedyś ze sobą bardzo blisko. Swój płomienny romans przed światem jednak ukrywali. Aktor do dziś nie zabrał w tej sprawie głosu. Restauratorka zaczęła mówić. Ostatnio wyjawiła coś zadziwiającego... Zobaczcie nagranie!

 • Magda Gessler otworzy restaurację w Chicago lub Toronto

  Magda Gessler twierdzi, że polska tradycja kulinarna jest wybitna, łączy w sobie bowiem zwyczaje i przepisy wielu narodowości. Gwiazda TVN zamierza otworzyć restaurację za granicą, prawdopodobnie w Toronto lub w Chicago.

Dyskusje na temat: gessler restauracja
 • Re: Kulinarna wojna! Kto na prowadzeniu?

  Z tym to jest pół biedy. Te lokale nie są własnością Gessler. Proponuję iść do lokalu, które właścicielem jest Gessler. Żadna rewelacja, napoje drogie, jedzenie drogie. Przykład - Restauracja Kryształowa pani Magdy Gessler w Katowicach - już nie istnieje...

 • Re: Magdalena Schejbal kończy 40 lat

  Z tym biznesem to może powinna się była zwrócić do Gessler. Aktorka i restauracja to raczej mierne połączenie. Jako aktorkę to specjalnie mnie nie przekonuje - może za bardzo widzę w niej kobietę... w nie moim typie.

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  W mojej mieścinie, kuchenne rewolucje polegały na tym, że teraz w knajpie, gdzie kręciła program, porcje są o połowę mniejsze, za to dwukrotnie droższe, a przed lokalem stoi duży baner "Restauracja, po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler".

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  Proponuję niech pokaże w rzeczywistości co potrafi w swojej restauracji bo w TVN to ino gra a niektórzy ludzie wieżą w to że ona naprawdę potrafi postawić restauracje z bankructwa na nogi no chyba że za 10 tyś ale to która upadająca restauracja ma takie koszty by wyrzucać w błoto.

 • Re: Magda Gessler z „Na Wspólnej”: Któregoś ...

  A nie mówiłam, że ona będzie się wpychać do serialu!! Ja powiedziałam że będzie w Klanie bo tam jest restauracja i będzie ją rewolucjonizować a przy okazji może chcieć uwieść mojego ukochanego Pana Koziełłę. Udało się jej tu wepchnąć więc do Klanu też będzie próbowała. Pan Koziełło jest naprawdę zagrożony bo uważam że on może być w jej typie - już drżę z przerażenia.

 • Re: “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  trzeba być gotowym na własne upodlenie , by taka przybłęda jęździła po obsłudze właścicielach i pomiatała nimi jak burymi psami . Kto w to uwierzy , że restauracja w której od lat jest(...) słyszenia . Potem wyszła za mąż za Gesslera który miał jakąś tam nędzną garkuchnię , a potem za jego brata który narobił długów w Warszawie razem z nią . Ten drugi Gessler to jej do kuchni nawet nie