• Informacje na temat:

  gessler restauracje

Artykuły na temat: gessler restauracje
 • Magda Gessler wraca na plan "Kuchennych rewolucji"

  Po kilku tygodniach przerwy Magda Gessler ponownie podejmie się niemożliwego! Przemierzając kulinarną mapę Polski, stworzy kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Jak "Kuchenne rewolucje" wpłyną na ich losy w nowej, trudniejszej rzeczywistości?

 • Magda Gessler: Czuję się jak na środku oceanu

  Magda Gessler znana jest z tego, że nie przebiera w słowach. W „Kuchennych rewolucjach” ostro przywołuje do porządku właścicieli restauracji, kucharzy i kelnerów. Nie inaczej postąpiła w czwartek wieczorem, kiedy pojawiła się w relacji na żywo na instagramowym koncie Agaty Młynarskiej. Tym razem zrugała jednak Polaków, którzy nie przestrzegają zaleceń dotyczących niewychodzenia z domu bez...

 • TVN zawiesza emisję "Kuchennych rewolucji", żeby skuteczniej pomóc restauracjom

  Odcinek „Kuchennych rewolucji”, który nadano we czwartek 26 marca, był ostatnim, jaki widzowie zobaczą tej wiosny. Kolejnych TVN nie pokaże, choć są nagrane i zmontowane. Powody tej decyzji wyjaśniła fanom programu Magda Gessler. Zdradziła, że w tym wypadku nie chodziło o oszczędne gospodarowanie gotowymi odcinkami.

 • 66. urodziny Magdy Gessler

  Kolorowy ptak polskiej sceny gastronomicznej - tak można opisać Magdę Gessler, która słynie nie tylko ze swojego temperamentu, ale i charakterystycznych stylizacji. Znana restauratorka w środę świętuje 66. urodziny.

 • Magda Gessler poleca restauracje i hotele

  Magda Gessler napisała kolejny przewodnik kulinarny po Polsce. Tym razem zabiera czytelników do 151 najlepszych rodzimych hoteli i restauracji. Restauratorka szczególnie mocno rekomenduje firmy rodzinne, które odznaczają się wyjątkowym klimatem i podejściem do gości.

 • Gessler kontra Gessler

  ...staropolskie potrawy, np. gęsi pipek. Panowie pokażą też restauracje rozsiane po całej Polsce, do których warto się udać. Mało kto wie, że Magda Gessler nie jest żoną Adama, ale jego szwagierką. Piotr(...)Program "Kuchenne rewolucje" prowadzony przez Magdę Gessler tak spodobał się widzom, że po raz drugi znalazł swoje miejsce w ramówce TVN. Jest to bardziej kulinarne reality show, niż program...

 • Magda Gessler nie widziała męża prawie pół roku

  W trakcie pandemii koronawirusa Magda Gessler wielokrotnie apelowała w mediach społecznościowych o przestrzeganie reżimu sanitarnego, noszenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego(...) z dziećmi nad Wisłą, w parkach" - pisała na Instagramie w marcu, gdy w mediach pojawiły się nagrania z wypełnionych ludźmi warszawskich parków i nadwiślańskich bulwarów. Gessler zwracała uwagę na to, że...

 • Magda Gessler: Jej restauracja tego nie dostała!

  Zdaniem Magdy Gessler, gwiazdka Michelin to pewnego rodzaju tortura, która zobowiązuje właścicieli lokalu do niebywałej dyscypliny. Żadna z restauracji firmowanych jej nazwiskiem nie otrzymała tego wyróżnienia, ale prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" podkreśla, że ma rekomendację słynnego przewodnika.

 • Magda Gessler: Chciałabym jeszcze przyspieszyć

  Niezmordowana Magda Gessler chwyta każdy dzień, otwiera i naprawia restauracje, planuje kolejne dokumenty oraz zapewnia, że będzie najlepszą babcią na świecie.

 • Gessler wraca do TVP

  Znany restaurator Adam Gessler wraca z nowym programem telewizyjnym. Już od marca będziemy mogli oglądać go w kulinarnym show TVP - "Euro według Gesslera".

Zdjęcia na temat: gessler restauracje
Wideo na temat: gessler restauracje
 • Magda Gessler poleca restauracje i hotele

  Magda Gessler napisała kolejny przewodnik kulinarny po Polsce. Tym razem zabiera czytelników do 151 najlepszych rodzimych hoteli i restauracji.

 • Magda Gessler: Polska się mocno globalizuje!

  Magda Gessler podczas ostatniego wywiadu zdradziła nam, jakie są jej zdaniem polskie restauracje.

 • Magda Gessler ma bana w restauracji Adamczyka?

  Magda Gessler (66 l.) i Piotr Adamczyk (46 l.) byli kiedyś ze sobą bardzo blisko. Swój płomienny romans przed światem jednak ukrywali. Aktor do dziś nie zabrał w tej sprawie głosu. Restauratorka zaczęła mówić. Ostatnio wyjawiła coś zadziwiającego... Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: gessler restauracje
 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  Bardzo cenię sobie panią Magdę Gessler za pokazanie choćby jak restauratorzy nas konsumentów robią w jajo , byle tylko jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem , niestety tacy nieuczciwi są polscy restauratorzy , dlatego w Polsce są tylko dwie restauracje które posiadają jedną gwiazdkę Michelina , a najwyższe trzy gwiazdki ma tylko sto restauracji na świecie . Ale maluczcy , to za wysokie

 • Re: "M jak miłość": Kuszewski i Wieczorek o sławie

  Kasia Dowbor ze swoja ekipa wpadnie do Grabiny i strzeli remont kapitalny... potem podjedzie M. Gessler i przerobi sklep Marka w Lipnicy na bestsellerowa restauracje, w ktorej beda sie stolowac znane osobistosci ( bo juz u Sowy nie chca - za cicho ). All the best !

 • Re: "Na Wspólnej": Zemsta Gessler

  W Toruniu, ponoć-Sanepid zagląda do różnych restauracji, może i odwiedzi restauracje Geslerki hehe

 • Re: “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  O ile ja wiem Magda Gessler odwiedzaw swoim "pseudoprogramie" RESTAURACJE, a nie BARY.

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  ma swoich znajomków w telewizji musi zarabiać na swoje podupadłe restauracje

 • Re: Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

  w porownaniu do obiadow mojej babci getslerowa nadaje sie tylko na zmywak,nie lubie jej baby a jej restauracje same wymagają rewolucji.

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  Proponuję niech pokaże w rzeczywistości co potrafi w swojej restauracji bo w TVN to ino gra a niektórzy ludzie wieżą w to że ona naprawdę potrafi postawić restauracje z bankructwa na nogi no chyba że za 10 tyś ale to która upadająca restauracja ma takie koszty by wyrzucać w błoto.

 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska zagra Magdę Gessler?

  Uważam,ze Magda Gesler w swoich "Kuchennych rewolucjach"robi kawal dobrej roboty.Pokazuje restauracje od kuchni,walczy z brudem,starą żywnoscią.Uczy nas ,klientów,że mamy prawo oczekiwać swieżego i dobrego jedzenia za rozsądną cenę. Niestety po jej programach narazie wolę sama zrobić obiad ew iść tylko do jednej zaufanej.Jak dotad mnie nie zawiedli od kilku lat.A Liszowska jest ok.!

 • Re: Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

  Pani Magda prowadzi w TVN program pt. „Kuchenne rewolucje”. Nadawany w porze obiadowej powoduje u oglądających takież rewolucje, tyle że żołądkowe. W ramach programu dobija upadające restauracje. No początek wyzywa właścicieli od dyletantów, kucharzy od patałachów, kelnerki od pokrak, a wieprzowinę od świń. Potem nakazuje przykręcić meble do sufitu, zastąpić mielonego stekiem ze słonia

 • Re: "Na Wspólnej": Pierwsze ostre starcie Marii Zięby i Magdy Gessler!

  zgadza sie, jest bardzo mila i urocza, ale nie placi ludziom pensji i dlatego jej restauracje wszyscy normalni i ci co o tym wiedza omijaja z daleka. do jej restauracji chodza tylko snoby, by sie pokazac, ze ich stac. A kelner nadal nie ma placone pensji....