• Informacje na temat:

  gessler w tvn

Artykuły na temat: gessler w tvn
 • Magda Gessler tańczy w "Dzień Dobry TVN". Nagranie hitem sieci

  Magda Gessler jest bez wątpienia najsłynniejszą polską restauratorką. Kobieta słynie nie tylko z perfekcyjnych dań, ale także swojego temperamentu i kolorowej osobowości.

 • Gessler kontra Gessler

  Program "Kuchenne rewolucje" prowadzony przez Magdę Gessler tak spodobał się widzom, że po raz drugi znalazł swoje miejsce w ramówce TVN. Jest to bardziej kulinarne reality show, niż program(...). Rodzina Gesslerów gotowanie ma we krwi. Znana z książek kulinarnych i felietonów Marta Gessler była żoną twórcy programu "Wściekłe gary". I też miała kiedyś swój program kulinarny emitowany w TVN...

 • Dawid Kwiatkowski przeszedł metamorfozę. "Jak Magda Gessler"

  ...porównywali go do... "królowej TVN-u" . "Ja to zdecydowanie jestem u Ciebie team platyna", "Upodabniasz się do Madzi Gessler?" - żartowali w komentarzach. 

 • Gessler lepsza od... Gesslera

  Prezentowane w telewizji TVN "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler cieszą się większym zainteresowaniem widzów niż program kulinarny Adama Gesslera w TVP1 - "Wściekłe gary".

 • "Bez Ciebie": Nowa reklama TVN z gwiazdami. Kto śpiewa?

  ..."Bez Ciebie", piosenka Kabaretu Starszych Panów, promuje nową ramówkę TVN-u. Utwór w reklamie śpiewają największe gwiazdy stacji: Hubert Urbański, Magda Gessler i Kuba Wojewódzki.

 • Magda Gessler: Totalna bzdura

  Magda Gessler dementuje doniesienia o czekającej ją operacji biodra. Gwiazda TVN przyznaje, że ma jedynie problemy ze ścięgnem kostki, dlatego zgodnie z zaleceniami lekarzy zdarza jej się korzystać z wózka inwalidzkiego. Chodzi o to, aby oszczędzać kostkę, gdy tylko to możliwe. Dotyczy to na przykład długich odległości, jakie musi pokonać na dużych lotniskach.

 • Magda Gessler dziękuje fanom

  Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej program "Kuchenne rewolucje" ogląda prawie 3 mln widzów, mimo że format ten obecny jest na antenie stacji TVN już od ośmiu lat. Sama restauratorka ma ponad 1,3 mln fanów na Facebooku, jej profil na Instagramie śledzi natomiast blisko 440 tys. internautów. Gwiazda nie jest w stanie powiedzieć, czemu zawdzięcza sympatię...

 • Magda Gessler projektuje

  Jeśli najnowsze projekty Magdy Gessler spodobają się kobietom, trafią najpierw do sprzedaży internetowej, a następnie do butików. Restauratorka chce, by polska moda była odważniejsza i bardziej kolorowa. Jej zdaniem obecnie rodzima moda to tylko kopia tego, co można zobaczyć na światowych wybiegach.

 • TVN zawiesza emisję "Kuchennych rewolucji", żeby skuteczniej pomóc restauracjom

  Odcinek „Kuchennych rewolucji”, który nadano we czwartek 26 marca, był ostatnim, jaki widzowie zobaczą tej wiosny. Kolejnych TVN nie pokaże, choć są nagrane i zmontowane. Powody tej decyzji wyjaśniła fanom programu Magda Gessler. Zdradziła, że w tym wypadku nie chodziło o oszczędne gospodarowanie gotowymi odcinkami.

 • Lara Gessler o "Ameryka Express"

  Lara Gessler, córka prowadzącej "Kuchenne rewolucje", pojawi się w programie "Ameryka Express".

Zdjęcia na temat: gessler w tvn
 • Tak lansowała się warszawka na prezentacji ramówki TVN-u
 • Gessler w seksownych legginsach
Wideo na temat: gessler w tvn
Dyskusje na temat: gessler w tvn