• Informacje na temat:

  gessler wypadek

Artykuły na temat: gessler wypadek
 • Michel Moran w szpitalu. Juror "MasterChefa" miał wypadek

  Michel Moran podzielił się na Instagramie informacją, która zaniepokoiła jego fanów. Podczas pobytu w Hiszpanii mistrz kuchni miał wypadek. Na opublikowanym przez niego nagraniu widać, że jego ręka jest owinięta bandażem. Jak mówi w filmie, najprawdopodobniej złamał prawą rękę. "Lewą ręką i tak ugotujesz cuda" - są przekonani jego fani, którzy nie przestają dodawać restauratorowi otuchy.

 • Magda Gessler: Rowerem tylko w Toronto

  Magda Gessler bardzo lubi jazdę na rowerze, jednak nie po Warszawie. Twierdzi, że wzbudza to zbyt dużą sensację, poza tym pojawiają się negatywne komentarze na temat jej sylwetki. Dlatego na ulubionym jednośladzie porusza się wyłącznie, gdy przebywa w Toronto.

 • "Sekrety lekarzy": Wyluzowany i empatyczny Krzysztof Gojdź

  .... Marek Kaliszuk, Katarzyna Warnke i Katarzyna Figura. Do grona jego znajomych należą też m.in. Rafał Maślak, Magda Gessler, Kora i Joanna Przetakiewicz.

Wideo na temat: gessler wypadek
 • Wiemy, czy Magda Gessler spisała już testament!

  Magda Gessler (66 l.) jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Przez całe życie ciężko pracowała i dorobiła się wielkiego majątku dzięki swoim działalnością gospodarczym oraz programom, które tworzy dla TVN-u. Postanowiliśmy zapytać się jej czy ma już przygotowany testament na wszelki wypadek. Jej odpowiedź, była błyskawiczna.