• Informacje na temat:

  gibson mel

Artykuły na temat: gibson mel
 • Mel Gibson nakręci kontynuację filmu "Pasja"?

  Minęły ponad cztery lata od ostatniej informacji na temat planów nakręcenia kontynuacji słynnej "Pasji" w reżyserii Mela Gibsona. Według informacji, jakich udzielił wtedy Gibson portalowi "The Hollywood Reporter", druga część sequel miał nosić tytuł: "Pasja: Wskrzeszenie".

 • Winona Ryder oskarżyła Mela Gibsona o antysemityzm

  W udzielonym niedawno wywiadzie Winona Ryder aktorka oskarżyła Mela Gibsona o to, że jest antysemitą, przywołując ich spotkanie sprzed wielu lat. Cieszący się wątpliwą reputacją gwiazdor kategorycznie zaprzeczył jej słowom, określając je mianem kłamstwa. Ryder jednak nie odpuszcza i wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Wyraża w nim nadzieję, że Gibson „upora się ze swoimi demonami”.

 • ​Mel Gibson zagra świętego Mikołaja

  W Kanadzie rozpoczęły się przygotowania do realizacji czarnej komedii świątecznej, której tematem będzie polowanie na świętego Mikołaja. Rolę płatnego mordercy, który przyjmuje zlecenie zabicia Mikołaja, zagra Walton Goggins. Czerwony kostium świętego włoży zaś Mel Gibson. Tytuł produkcji brzmi "Fatman" ("Grubas").

 • Mel Gibson miał koronawirusa. Aktor jest już zdrowy

  Mel Gibson spędził w kwietniu tydzień w szpitalu po pozytywnym teście na obecność koronawirusa - poinformował przedstawiciel aktora. 64-letni gwiazdor jest już zdrowy.

 • 13 rzeczy, których nie wiesz o "Pasji" Mela Gibsona

  Wyreżyserowany przez Mela Gibsona film "Pasja", który na ekrany kin trafił w 2004 roku, to jedno z najbardziej przejmujących dzieł w historii kina.

 • ​Mel Gibson walczy z pogodą i złodziejami

  Mel Gibson powraca do rozrywkowego kina sensacyjnego. Jego najnowszy film trafi na serwisy VOD pod koniec czerwca tego roku. W "Force of Nature" australijski aktor zmierzy się ze złodziejami, którzy połakomili się na łup w wysokości 55 milionów dolarów. Tłem tej opowieści będzie huragan 5. kategorii, jaki rozpęta się nad Portoryko. Można już oglądać zwiastun tej produkcji.

 • Mel Gibson jako były zabójca?

  Mel Gibson i Frank Grillo ponownie łączą siły z reżyserem Joe Carnahanem. Po współpracy przy filmie science-fiction "Boss Level", teraz, jak donosi portal hollywoodreporter.com, spotkają się na planie thrillera "Leo From Toledo".

 • Mel Gibson wyreżyseruje nową "Dziką bandę"

  Mel Gibson to kolejna osoba, której nazwisko pojawiło się przy informacjach o realizacji nowej wersji kultowego filmu Sama Peckinpaha z 1969 roku "Dzika banda".

 • Kłopoty Mela Gibsona

  Podczas gdy wciąż nie wiadomo, czy planowana od dawna, nowa produkcja Mela Gibsona dojdzie do skutku i czy Warner Bross przyjmą kontrowersyjnego aktora-reżysera pod swoje skrzydła, ktoś zabrał się za realizację konkurencyjnego projektu...

 • Mel Gibson zaatakował fotografkę

  Mel Gibson został oskarżony o atak na fotografkę australijskiego "Daily Telegraph".

Zdjęcia na temat: gibson mel
 • Mel Gibson
Dyskusje na temat: gibson mel