• Informacje na temat:

  ginny harry potter

Artykuły na temat: ginny harry potter
 • "Dorastałam z Ginny"

  Z okazji polskiej premiery filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi", do Polski przyjechała Bonnie Wright, która w najnowszym filmie serii wciela się w postać Ginny Weasley. Z młodą aktorką w Hotelu Radisson SAS Kraków rozmawiał Paweł Budziński.

 • Harry Potter: Kobiety też walczą!

  Najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół znalazła swój finał w drugiej części superprodukcji "Harry Potter i Insygnia śmierci", która na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 11 listopada 2011.

 • "Harry Potter": To już naprawdę koniec!

  Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół dobiegła końca. Jaki jest finał tej historii? Film "Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2", druga część finałowej superprodukcji, debiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD 11 listopada 2011 roku.

 • Gwiazdy "Pottera" w Polsce!

  W poniedziałek 20 lipca w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się ogólnopolska premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". Obecni będą aktorzy z filmu: Bonnie Wright i Matthew Lewis.

 • Chcesz znać zakończenie Pottera?

  Francuski dziennik "Le Parisien" ujawnił w piątek zakończenie ostatniego tomu przygód Harry'ego Pottera. Jak się okazuje, słynny czarodziej w nim nie umrze - informuje na swej stronie internetowej francuski tygodnik "Le Nouvel Observateur".

 • Prawie wszystko o Harrym Potterze

  ..."Harry Potter i Czara Ognia" podbija polskie kina, dzięki czemu pojawiają się kolejni miłośnicy przygód nastoletniego czarodzieja. Jeśli nie chcesz być mugolem, przeczytaj kilka ciekawostek dotyczących filmowych adaptacji książek J.K.Rowling. Znajdziesz tu wszystko, co chciałbyś wiedzieć o Harrym Potterze, ale boisz się o to zapytać.

 • Fani "Pottera" bezlitośni

  Fani Harry'ego Pottera grożą buntem po tajnych, próbnych pokazach "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi". Szósta odsłona przygód młodego czarodzieja to według nich porażka. Na dodatek do bólu ckliwa.

 • Potteromania po polsku

  W krakowskim Kinie Kijów odbyła się w poniedziałek oficjalna premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". W kinach w całej Polsce film pojawi się w piątek 24 lipca.

 • Na co iść do kina?

  Od dziś w kinach wyczekiwana z napięciem kolejna część "Harry'ego Pottera"! Ale na naszych ekranach pojawi się też nie mniej wciągająca "Ślepa miłość" - opowieść o tym, jak kochają niewidomi. Oprócz tego druga część energetycznej "Adrenaliny" i nastrojowy włoski dramat "Cichy chaos".

 • Nietypowy quiz z wiedzy o letnich hitach

  ..., co "The Transformers: The Movie", który zanotował dość nędzny wynik rzędu 5,7 mln USD. 10. "Stowarzyszenie Maratończyków Harry'ego Pottera" liczy 14 członków, z których każdy wziął udział we(...)), James Phelps (Fred Weasley), Oliver Phelps (George Weasley), Daniel Radcliffe (Harry Potter), Alan Rickman (Profesor Snape), Geraldine Somerville (Lily Potter), Emma Watson (Hermiona Granger) i Bonnie...

Wideo na temat: ginny harry potter
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi"

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry(...) informację kluczową dla ich wspólnej sprawy. Harry'emu coraz bardziej podoba się Ginny... niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej