• Informacje na temat:

  giorgio armani

Artykuły na temat: giorgio armani
 • Giorgio Armani atakuje Madonnę: Potrafi być trudna

  Słynny projektant Giorgio Armani przerzucił całą winę za upadek Madonny na Brit Awards 2015 na wokalistkę.

 • Armani na planie filmowym

  Włoski projektant mody Giorgio Armani jest jednym z ojców nowego hollywoodzkiego projektu "Paranoja". Na planie zdjęciowym thrillera odpowiadał nie tylko za garderobę, ale również za wystrój wnętrz.

 • Cate Blanchett twarzą perfum Armaniego

  Cate Blanchett, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Aviator", będzie twarzą perfum Giorgio Armaniego. Kontrakt podpisany przez australijską aktorkę opiewa na 8,3 miliona euro. Kampania reklamowa z udziałem gwiazdy ruszy w najbliższych miesiącach.

 • Alicia w strojach od Armaniego

  ...wokalistka występuje w ubraniach przygotowanych przez słynnego projektanta Giorgio Armaniego. Keys znana jest nie tylko ze swoich piosenek - występuje także w filmach (jej ostatnia rola to występ...

 • Uśmiechnięta Tina Turner na pokazie mody. Nie wiedziała, że jej syn nie żyje

  W mediach pojawiły się zdjęcia z pokazu Giorgio Armani Prive Haute Couture w Paryżu, w którym udział wzięła Tina Turner. Kilka godzin później w USA znaleziono ciało jej najstarszego syna, który popełnił samobójstwo.

 • Beckham chce być aktorem?

  David Beckham jedzie pracować do Los Angeles, aby być bliżej filmowego światka Hollywood. Tak przynajmniej twierdzi sławny projektant mody Giorgio Armani, który uważa, że piłkarz chce zostać aktorem.

 • Stylowi Duran Duran

  Członkowie angielskiej grupy Duran Duran, podczas zbliżającej się światowej trasy koncertowej, ubrani będą w stroje zaprojektowane przez samego Giorgio Armaniego. Dodatkowo muzycy wezmą udział w kampanii reklamowej projektanta.

 • Sekrety piękna Cate Blanchett

  Cate Blanchett została nową twarzą perfum Armaniego. Nie da się ukryć, że ta dystyngowana Australijka jest stworzona do reklamowania dóbr luksusowych. Mówiąc o sekretach swojego piękna, aktorka nie waha się jednak wspomnieć o wpadkach, jakie zaliczyła, m.in. farbowała włosy wodą utlenioną...

 • Aguilera Benz

  W kampanii biorą udział gwiazdy muzyki, mody, sportu i filmu. Obok Aguilery wystąpią m.in. kreator mody Giorgio Armani i niemiecki tenisista Boris Becker. Aguilera pojawi się w telewizyjnej reklamie modelu Mercedes Benz A 180 CDI. Prezentacja samochodu z udziałem wokalistki odbyła się w niemieckim Monachium na początku września.

 • Julia Roberts najpotężniejsza

  ...dolarów. Kolejne miejsca zajęli: projektant Giorgio Armani (135 milionów dolarów), producent telewizyjny David E. Kelley (118 milionów dolarów) i aktor Tom Hanks (71.5 miliona dolarów). Magazyn "Forbes...

Zdjęcia na temat: giorgio armani
 • Agata Młynarska
Wideo na temat: giorgio armani
 • Kasia Smutniak wizytówką polski?

  Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych Polek. Poza wyglądem atutem aktorki jest także międzynarodowa popularność. Smutniak od wielu lat mieszka i pracuje we Włoszech. W przeszłości została twarzą projektanta Giorgio Armaniego.

 • Renata Kaczoruk: Moda to coś, co kocham. Nigdy z tego nie zrezygnuję

  Renata Kaczoruk od wielu lat pracuje jako modelka. Chodziła na wybiegach zarówno polskich, jak i światowych projektantów, m.in. Celine, Jeana Paula Gaultiera, Giorgio Armaniego. Jej twarz zdobiła okładki takich pism, jak „Elle” i „Marie Claire”. Była też ambasadorką Simple, jednej z najbardziej znanych polskich marek modowych, oraz luksusowego butiku Moliera 2 w Warszawie. Kaczoruk twierdzi, że