• Informacje na temat:

  girl wideo

Artykuły na temat: girl wideo
 • Macademian Girl była ofiarą rasizmu!

  Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea (27 l.) przeszła przez piekło w dzieciństwie, które zafundowali jej rówieśnicy. Teraz postanowiła o tym opowiedzieć.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Cristiano Ronaldo będzie miał piąte dziecko?! Podczas kwarantanny nie próżnuje!

  ..., że ta duża rodzinka jeszcze się powiększy. Na swoim instastories, Georgina dodała niewyraźne zdjęcie z podpisem: "Baby girl" i emotką serduszka owiniętego wstążką. Według portalu "All Football(...) dołączają się do gratulacji. Myślicie, że spekulacje okażą się prawdą?   *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Rafał Maślak wziął ślub! Kamila zachwyciła suknią!

  .... Marcelina Zawadzka, Antek Królikowski i Julia Wieniawa, a także była ukochana Antka... Macademian Girl. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Jan Paweł II, Edward Snowden i seksowny świadek koronny

  W piątek, 15 maja, na ekrany polskich kin wejdą aż trzy dokumenty, w tym nagrodzony Oscarem "Citizenfour" i opowiadający o Janie Pawle II "Apartament". Najgłośniej mówi się jednak o hollywoodzkich komediach: "Gorącym pościgu" oraz "Pitch Perfect 2".

 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał spełnia się komediowo

  .... Twierdzi, że pomysły przychodzą jej do głowy spontanicznie, często na zasadzie luźnych skojarzeń. Tak było m.in. w przypadku filmu parodiującego Macademian Girl. W filmie tym blogerka natyka się na bożonarodzeniową choinkę i bierze ją za podobną do siebie blogerkę modową. Macademian Girl, czyli Tamara Gonzales Perea, zgodziła się nawet wystąpić w tym wideo. - Bardzo jej się podobało, wysłałam jej...

 • Justin Bieber wymiotował na scenie. Wideo

  Podczas koncertu w Arizonie kanadyjski gwiazdor Justin Bieber nie miał najlepszego dnia.

 • Serial wraca i to w gwiazdorskim stylu

  Feels for a Girl Crazy For You Borderline Open Your Heart To Me Burning Up Like a Virgin Like A Prayer Express Yourself Vogue 4 Minutes Oto Madonna w Warszawie, czy ekipa "Glee" zaprezentuje się(...)-26 lat. PS 2: Adam Lambert (zwycięzca "American Idol") nie zagra w serialu. Informacje neguje zdaniem na swym Twitterze: "To plotki. Sorry chłopaki." A na koniec zwycięskie wideo:

 • Duety Tony'ego Bennetta także w wersji wideo

  Do sprzedaży trafił box zawierający kolekcję słynnych duetów ikony amerykańskiej muzyki rozrywkowej - Tony'ego Bennetta. Z kolei płyta "Duets II" ukazała się także w wersji wideo na DVD i Blu-Ray.

Wideo na temat: girl wideo
 • To wideo z księżną Kate uciszy plotki?

  Londyn, Wielka Brytania. Książę William i księżna Kate udali się do Aga Khan Centre w Londynie. Spotkali się z brytyjsko-pakistańskimi przedstawicielami świata biznesu, muzyki, kuchni i wielu dziedzin sztuki. Wśród nich był m.in. DJ Naughty Boy. Kate Middleton postawiła tego dnia na elegancką, zwiewną sukienkę ARoss Girl za 556 dolarów. Wizyta książęcej pary poprzedza ich planowany na ten miesiąc