• Informacje na temat:

  gisele bundchen ciąża

Artykuły na temat: gisele bundchen ciąża
 • Gisele o ciąży i porodzie

  ...- Poród to było najcudowniejsze przeżycie, jakiego doświadczyłam - wyznała Gisele Bundchen . W kwietniowym numerze magazynu "Vogue" brazylijska modelka postanowiła podzielić się z czytelniczkami swoimi doświadczeniami związanymi z ciążą.

 • Supermodelki zachwycone macierzyństwem

  ...należały m.in. Tyra Banks, Laetitia Casta czy Gisele Bundchen.(...)"To była najlepsza rzecz w moim życiu. Ciąża była wspaniałym doświadczeniem. Hormony cudownie na mnie podziałały. Czuję się piękniejszą i seksowniejszą kobietą. Mam ładniejszą cerę i włosy...

 • Gisele Bundchen jest w ciąży?

  Modelka Gisele Bundchen spodziewa się dziecka ze swoim mężem, futbolistą Tomem Bradym - podają amerykańskie media.

 • Bundchen nie jest jednak w ciąży

  Amerykański futbolista Tom Brady zaprzeczył w czwartek, jakoby jego żona, brazylijska supermodelka Gisele Bundchen była w ciąży.

 • Gisele Bundchen znów została mamą

  Brazylijska supermodelka Gisele Bundchen po raz drugi została mamą. We środę wieczorem powiła córeczkę. Dziewczynka dostała na imię Vivian. Modelka ma już 3-letniego syna Benjamina.

 • Modelka tyje i jest szczęśliwa

  Brazylijska modelka Gisele Bundchen rzuciła niedawno palenie i - mimo, że przytyła siedem kilogramów - jest bardzo zadowolona.

 • Mama na Boże Narodzenie?

  Modelka Gisele Bundchen i jej mąż, Tom Brady spodziewają się dziecka, które ma się urodzić 14 grudnia tego roku - tak twierdzi zaufane źródło magazynu "Life & Style".

 • Claudia Schiffer w ciąży!

  Claudia Schiffer jest w piątym miesiącu ciąży - poinformował serwis WENN. Ojcem dziecka jest mąż modelki Matthew Vaughn.

 • Najbogatsze małżeństwa show-biznesu

  Piosenkarka Beyonce i jej mąż raper Jay-Z zostali okrzyknięci najlepiej opłacaną parą show-biznesu według magazynu "Forbes". Roczne zarobki słynnego małżeństwa wynoszą łącznie 78 milionów dolarów.

Wideo na temat: gisele bundchen ciąża
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Schronienie

  Mousse (Isabelle Carré) i Louis (Melvil Poupaud) są młodzi, piękni, bogaci i zakochani. Sielankę zakłócają jednak narkotyki, które w krótkim czasie zawładnęły ich życiem. Pewnego dnia para przedawkowała i Louis zmarł. Mousse żyje dalej, odkrywając wkrótce, że jest w ciąży. Na tę wieść ucieka jak najdalej od Paryża. Parę miesięcy później jej "schronienie" odkrywa brat zmarłego.

 • Kraul

  Film opowiada historię romansu rodzącego się między Martinem i Gwen. On jest młodym człowiekiem utrzymującym się z dorywczych prac i drobnych kradzieży. Ją najbardziej kręci pływanie - codziennie z pasją trenuje, wypływając daleko w morze. Życie tych dwojga zmienia się, kiedy ona zachodzi w ciążę, a on niespodziewanie zostaje oskarżony o morderstwo…