• Informacje na temat:

  gisele bundchen z dzieckiem

Artykuły na temat: gisele bundchen z dzieckiem
 • Gisele Bundchen chce się rozwieść z mężem!?

  Małżeństwo Gisele Bundchen (35 l.) i Toma Brady'ego (38 l.) ponoć wisi na włosku!

 • Gisele Bundchen jest w ciąży?

  Modelka Gisele Bundchen spodziewa się dziecka ze swoim mężem, futbolistą Tomem Bradym - podają amerykańskie media.

 • Gisele Bundchen potwierdza: Jestem w ciąży

  Pogłoski o ciąży Gisele Bundchen (32 l.) już dawno zostały potwierdzone dzięki czujnym spojrzeniom fotoreporterów. Jednak ona sama mimo medialnych doniesień milczała na temat swojego stanu. W końcu przerwała milczenie...

 • Bundchen nie jest jednak w ciąży

  Amerykański futbolista Tom Brady zaprzeczył w czwartek, jakoby jego żona, brazylijska supermodelka Gisele Bundchen była w ciąży.

 • Gisele Bundchen urodziła

  Supermodelka Gisele Bundchen wraz z mężem Tomem Bradym powitali na świecie nowo narodzonego synka. Chłopiec przyszedł na świat we wtorek, 8 grudnia. Oficjalna informację o narodzinach dziecka, Brady podał w środę.

 • Jako jedyny zna płeć dziecka

  Tom Brady, aktor i scenarzysta, w przeciwieństwie do swojej żony Gisele Bundchen, nie lubi niespodzianek: jako jedyny zna już płeć ich dziecka, które przyjdzie na świat w połowie grudnia.

 • Gisele Bundchen w ciąży

  Modelka Gisele Bundchen spodziewa się dziecka ze swoim mężem, futbolistą Tomem Bradym - podają amerykańskie media.

 • Strzelali do paprazzich?

  Agencja prasowa Agence France Presse oraz dwóch fotografów pozwało do sądu gwiazdora amerykańskiej ligi futbolowej Toma Brady'ego oraz jego żonę - supermodelkę Gisele Bundchen - w związku z incydentem, w wyniku którego ochroniarze pary mieli strzelać do próbujących robić im zdjęcia.

 • Gisele o ciąży i porodzie

  ...- Poród to było najcudowniejsze przeżycie, jakiego doświadczyłam - wyznała Gisele Bundchen . W kwietniowym numerze magazynu "Vogue" brazylijska modelka postanowiła podzielić się z czytelniczkami swoimi doświadczeniami związanymi z ciążą.

 • Oficjalny DiCaprio

  31-letni Leonardo DiCaprio ( "Aviator" ) po raz pierwszy pojawił się publicznie z 25-letnią brazylijską modelką Gisele Bundchen, swą narzeczoną od blisko czterech lat. Para wystąpiła razem podczas oscarowej ceremonii, która odbyła się w niedzielę, 27 lutego, w Los Angeles. Obserwatorzy zadawali sobie jednak pytanie - czy aby Gisele nie spodziewa się dziecka?

Zdjęcia na temat: gisele bundchen z dzieckiem
Wideo na temat: gisele bundchen z dzieckiem
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...