• Informacje na temat:

  gitarzysta piotr m

Artykuły na temat: gitarzysta piotr m
 • Szpital

  Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje na oddział 18-latka, który miał wypadek na koncercie rockowym. Na SOR przyprowadza go gitarzysta zespołu. Okazuje się,...

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Urszula i Stanisław Zybowski: Ich miłość brutalnie przerwała choroba

  ...przyszedł ich syn Piotr (32 l.), a oni zamieszkali w mieszkanku wynajętym od muzyka Zbigniewa Hołdysa (67 l.). - Nie mieliśmy z czego żyć, ale Stach był bardzo zaradny i wierzył, że jakoś nam się uda(...). Gitarzysta dramatycznie chudł, nie był w stanie jeść, wciąż narzekał na silne bóle brzucha. Urszula rozpoczęła dramatyczną batalię o jego życie. - Chorowałam razem z nim. Zamieszkałam w szpitalu. Nasz...

 • "Must Be The Music": Martyna Pławecka we łzach

  Zmiana decyzji przez Piotra Roguckiego doprowadziła do łez Martynę Pławecką. "Spełniamy marzenia" - z uśmiechem podsumował Adam Sztaba.

 • "Na sygnale": Dariusz Wieteska chciałby zagrać... skoczka spadochronowego!

  Dariusz Wieteska, czyli Piotr Strzelecki z „Na sygnale”, uważa, że każdy aktor powinien posiadać wiele różnorodnych umiejętności. - Nigdy nie wiadomo, co może się przydać w pracy i w życiu – mówi.

 • WAMI "Wild Woman": Lidia Popiel matką nastoletniego Iggy'ego

  W teledysku hardrockowej supergrupy WAMI matkę nastoletniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zagrała fotografka Lidia Popiel, prywatnie żona Bogusława Lindy. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • "Tata, a Marcin powiedział": Spotkanie po latach

  ...26 lat od premiery i niemal 20 od ostatniego odcinka serialu jego bohaterowie - Mikołaj Radwan i Piotr Fronczewski znów się spotkali!

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Do sieci trafiła nowa wersja przeboju grupy Ira - "Mój dom". Za całością stoi kompozytor tego utworu - Kuba Płucisz, założyciel Iry i jej gitarzysta (do 1996 roku).

 • Monika ponownie trafia w sam środek skandalu, o którym piszą wszystkie bulwarowe media. Na jaw wychodzą sekrety z przeszłości Piotra, otrzymuje on łatkę...

 • "Czas na muzykę": Jak zagrać przebój Led Zeppelin

  Piotr Świerzbiński uczy riffu utworu "Kashmir" zespołu Led Zeppelin.

Zdjęcia na temat: gitarzysta piotr m
Wideo na temat: gitarzysta piotr m
 • Baron pokazał brata

  Baron, juror "The Voice of Poland" i gitarzysta Afromental, pojawił się w studiu "Pytania na śniadanie" ze swoim bratem Adamem, muzykiem zespołu jazzowego Pink Freud. Ciekawostką jest fakt, że panowie są synami Piotra Barona, jednego z najlepszych saksofonistów w Polsce. Który przystojniejszy?

Dyskusje na temat: gitarzysta piotr m
 • Re: Hana zamieszka z Piotrem!

  Markovitz nie ma czasu na rozmowę. W zamieszaniu upuszcza notes, który później znajduje w swojej torbie Miri. Dziewczyna przygotowuje się do występu; niestety gitarzysta odwołuje swój udział w koncercie(...) łączy ją z Samborem i sugeruje, że już na starcie ma fory. Michał nie chce, żeby Nina rezygnowała z kariery przez związek z nim; ma pomysł jak wybrnąć z tej sytuacji. Do szpitala trafia pacjent Piotra po