• Informacje na temat:

  glenn danzig plotki

Artykuły na temat: glenn danzig plotki
 • Pojawiające się ostatnio pogłoski o reaktywacji w oryginalnym składzie amerykańskiej grupy Misfits, doczekały się bardzo szybkiego dementi. Padło ono z ust twórcy tej legendarnej kalifornijskiej formacji - Glenna Danziga. Potężnie zbudowany, charyzmatyczny wokalista zapewnił, że nie ma mowy o takim przedsięwzięciu.

 • Koncertowy Danzig w 2001 roku

  "Live On The Black Hand Side" - długo oczekiwany podwójny koncertowy krążek amerykańskiej grupy Danzig, ostatecznie nie trafi do rąk fanów w tym roku. Powód zwłoki jest prozaiczny - brak czasu na wybranie i zmiskowanie materiału. Glenn Danzig przy okazji uciął również spekulacje dotyczące możliwości jego dołączenia do grupy Misfits.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • "Jesteśmy lepszymi kompozytorami piosenek"

  dotyczące nowej płyty, rozwiać plotki na temat Anthrax i dowiedzieć się kilku ciekawostek.

Wideo na temat: glenn danzig plotki
 • Dziedzictwo Bourne'a

  Twórca filmów o przygodach Jasona Bourne'a, TONY GILROY, zasiadł za sterem nowego rozdziału popularnej serii szpiegowskiej, która zarobiła na świecie prawie miliard dolarów. Dziedzictwa Bourne'a jest kolejnym filmem skonstruowanym na bazie powieści ROBERTA LUDLUMA. Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie śledzili jego walkę o przetrwanie i próby poznania własnej tożsamości. Poznali...

 • Pokusa

  Dziennikarz Ward James ( Matthew McConaughey) po latach powraca do rodzinnego miasteczka na Florydzie, aby zbadać sprawę więźnia Hillary Van Wettera (John Cusack). Wina Hillary'ego budzi w Wardzie wiele wątpliwości. Wraz z bratem Jackiem (Zac Efron) i narzeczoną skazańca Charlotte (Nicole Kidman) prowadzą śledztwo, które ma doprowadzić do uniewinnienia więźnia. W świetle nowych faktów, bracia próbują doprowadzić do ponownego procesu. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy Jack zakochuje się w...