• Informacje na temat:

  glinka i jej ciąża

Artykuły na temat: glinka i jej ciąża
 • Glinka wróciła do pracy

  Katarzyna Glinka, szczęśliwa mama Filipa, wróciła do pracy. Miesiąc po urodzeniu synka śliczna aktorka pojawiła się na planie "Barw szczęścia".

 • Katarzyna Glinka: Najważniejsza rola

  Już w listopadzie na ekrany kin trafi komedia "Wyjazd integracyjny". W jednej z głównych ról zobaczymy w niej Katarzynę Glinkę, która opowiada o swojej nowej kreacji.

 • Jej marzenia się spełniły

  Katarzyna Glinka i jej menedżerka oficjalnie potwierdzają, że plotki o ciąży aktorki są prawdziwe. Gwiazda urodzi na początku przyszłego roku.

 • Wyjątkowy rok w jej życiu

  ..."Imperium TV": Nadchodzący rok 2012 będzie dla pani bardzo szczególny... Katarzyna Glinka : - Z pewnością! Zapisze się w pamięci na całe życie, jako że pojawi się na świecie najważniejszy dla mnie człowiek - nasze upragnione dziecko! Ten rok zaczyna się też inaczej niż poprzednie, bo zwykle wyjeżdżaliśmy na narty, a teraz jest to wykluczone. Jak się pani czuje? - Doskonale. Ciąża mi służy...

 • Najważniejsza rola?

  Przez pewien czas dementowała informacje, jakoby była w ciąży. Dzisiaj Katarzyna Glinka nie ukrywa już prawdy i swojego szczęścia! Zostanie mamą i tylko to się teraz dla niej liczy.

 • "Tancerze" bez Cichopek

  Będąca w szóstym miesiącu ciąży Katarzyna Cichopek "już nie gra" w serialu "Tancerze". Nakręcono bowiem wszystkie partie z jej udziałem.

 • "Tancerze": Tylko tańca brak

  ...udało się zgromadzić na planie znane twarze. Od samego początku sensacją miał być występ Kasi Cichopek w roli nauczycielki tańca współczesnego. Na drodze do aktorskiego szczęścia stanęła ciąża gwiazdy "M jak miłość". Nie chcąc rezygnować z reklamy, jaką mogło przysporzyć nazwisko Cichopek w czołówce, zaproponowano jej rolę nauczycielki muzyki. Rolę Romy zagrała Katarzyna Glinka. I dobrze, bo...

 • Anna Dereszowska: Mam mnóstwo energii!

  Anna Dereszowska umiejętnie łączy życie prywatne z zawodowym. Niedawno drugi raz została mamą, występuje w kilku spektaklach i koncertuje, a jej bohaterka Agnieszka zaskoczyła fanów „Barw szczęścia”. Okazało się, że jest w ciąży!

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz w szczerej rozmowie

  ...zmienić. Po licznych próbach, rezygnowała z relacji, tracąc wszelką nadzieję. Damian Glinka, Interia: Oliwia, co pomyślałaś o Łukaszu, kiedy go zobaczyłaś? Oliwia: - To było tak dawno temu, że już(...) był bardzo wyczekiwany. Była wielka radość. Oliwia: - Dzwoniliśmy do wszystkich, bo to było takie szczęście! Wszyscy czekają na niego lub na nią, bo sami nie wiemy. Jak przebiegała ciąża...

Dyskusje na temat: glinka i jej ciąża