• Informacje na temat:

  glinka katarzyna

Artykuły na temat: glinka katarzyna
 • Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  ..., że po ośmiu latach, jakie minęły od jej debiutu w roli matki, Katarzyna Glinka zmieniła swoje podejście do opieki nad maluchem. "Gdy urodziłam Filipa, do wszystkiego podchodziłam bardzo książkowo(...) relacjach międzyludzkich. Rzecz się dzieje w dużym mieście, a główna bohaterka jest dziennikarką" - Glinka uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego nowego projektu. Jeśli wszystko pójdzie po myśli...

 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.

 • Katarzyna Glinka: Będzie pikantnie!

  Wkrótce zobaczymy ją w serialu "Przyjaciółki", gdzie zagra niezależną kobietę sukcesu. Jej bohaterka zagości na planie polsatowskiej produkcji na dłużej, a to oznacza, że Katarzyna Glinka pojawi się też w kolejnej serii.

 • Katarzyna Glinka: Fizyczne przygotowania

  Katarzyna Glinka za kilka tygodni zacznie przygotowania do premiery w Teatrze Kwadrat. Zagra w sztuce "Czego nie widać", słynnej komedii opowiadającej o kulisach pracy w teatrze. Twierdzi, że do nowej roli musi się bardzo dobrze przygotować fizycznie.

 • Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie. Gwiazda "Barw szczęścia" przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery...

 • Katarzyna Glinka: Marzę o Marii Stuart

  Choć znana jest głównie z seriali i komedii romantycznych, ma ambicje, by grać trudne i skomplikowane role. "Cały czas marzę o Marii Stuart" - wyznaje Katarzyna Glinka.

 • Katarzyna Glinka w obsadzie "Daleko od noszy"

  Sitcom "Daleko od noszy" po ponad 5 latach wróci do telewizji. W nowych odcinkach, obok znanych z produkcji aktorów, pojawi się m.in. Katarzyna Glinka.

 • Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka przyznaje, że sport jest bardzo ważną częścią jej życia. Aktorka biega, pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach - niezależnie od pory roku lubi być aktywna i nie boi się wysiłku. Z każdym kolejny treningiem wzrasta też jej satysfakcja z osiągniętego wyniku. Gwiazda "Barw szczęścia" podkreśla, że regularne ćwiczenia pozwalają jej odpocząć, zresetować umysł i pozbyć się negatywnej...

 • Katarzyna Glinka: Najważniejsza rola

  ..."Wyjazd integracyjny" to komedia romantyczna? Katarzyna Glinka : - To jest komedia przypadków. W tym filmie spotyka się trójka ludzi z różnych środowisk, którzy tej samej nocy znaleźli się w jednym(...) sprawdzeni i aktorsko najlepsi m.in.: Jan Frycz, Tomasz Karolak, Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Tomek Kot i Bartłomiej Topa. Wszyscy byliście zamknięci w tym hotelu? - Zdjęcia odbywały się przez...

 • Katarzyna Glinka na pokuszenie

  Szampan, przebojowa muzyka i luksusowy apartament, a w nim Katarzyna Glinka i dwóch mężczyzn gotowych na wszystko. W komedii "Wyjazd integracyjny" o względy pięknej aktorki rywalizować będą Tomasz Karolak i Jan Frycz. Jednak dziewczyna postanowi pokrzyżować ich ambitne plany i dać adoratorom bolesną nauczkę...

Zdjęcia na temat: glinka katarzyna
 • Katarzyna Glinka
 • Katarzyna Glinka
 • Katarzyna Glinka
Wideo na temat: glinka katarzyna
 • Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie.

 • Katarzyna Glinka: Fizyczne przygotowania

  Katarzyna Glinka za kilka tygodni zacznie przygotowania do premiery w Teatrze Kwadrat. Zagra w sztuce "Czego nie widać". Twierdzi, że do nowej roli musi się bardzo dobrze przygotować fizycznie.

 • Katarzyna Glinka szczerze o swoim życiu prywatnym!

  Katarzyna Glinka (42 l.) po raz pierwszy zdecydowała się skomentować życie prywatne. Zdradziła nam sekret związany z romantycznymi zaręczynami.