• Informacje na temat:

  glinka katarzyna urodziła

Artykuły na temat: glinka katarzyna urodziła
 • Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  ...​Jest mamą 8-letniego Filipa, a 8 maja urodziła swojego drugiego syna, Leo. Z okazji Dnia Matki zapytaliśmy Katarzynę Glinkę, jak zmieniło się jej podejście do macierzyństwa przy drugim dziecku. Gwiazda przyznaje, że jest teraz znacznie spokojniejsza i nie zapomina o tym, by zadbać również o siebie...

 • Glinka świętuje 35. urodziny

  Katarzyna Glinka kończy w czwartek, 19 kwietnia, 35 lat. Dla aktorki będą to pierwsze urodziny, które spędzi ze swoim synkiem Filipem.

 • Katarzyna Glinka: Będzie pikantnie!

  Wkrótce zobaczymy ją w serialu "Przyjaciółki", gdzie zagra niezależną kobietę sukcesu. Jej bohaterka zagości na planie polsatowskiej produkcji na dłużej, a to oznacza, że Katarzyna Glinka pojawi się też w kolejnej serii.

 • Zadebiutowały w roli mamy

  Swieżo upieczone mamy, aktorki Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Sylwia Gliwa mają powody do radości. W tegoroczny Dzień Matki będą po raz pierwszy przyjmować życzenia.

 • Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

  Tej wiosny polski show-biznes czeka prawdziwy baby boom. Swoje dzieci na świecie powita m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Kiedy możemy się spodziewać narodzin gwiazdorskich dzieci?

 • Dla kogo Kryształowa Kula?

  Julia Kamińska i Katarzyna Glinka walczyć będą o głosy widzów i zwycięstwo w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". W wielkim finale zaprezentują się w dwóch wybranych tańcach oraz w specjalnym układzie freestyle.

 • Jej marzenia się spełniły

  Katarzyna Glinka i jej menedżerka oficjalnie potwierdzają, że plotki o ciąży aktorki są prawdziwe. Gwiazda urodzi na początku przyszłego roku.

 • Wyjątkowy rok w jej życiu

  ..."Imperium TV": Nadchodzący rok 2012 będzie dla pani bardzo szczególny... Katarzyna Glinka : - Z pewnością! Zapisze się w pamięci na całe życie, jako że pojawi się na świecie najważniejszy dla mnie człowiek - nasze upragnione dziecko! Ten rok zaczyna się też inaczej niż poprzednie, bo zwykle wyjeżdżaliśmy na narty, a teraz jest to wykluczone. Jak się pani czuje? - Doskonale. Ciąża mi służy...

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Leonardo da Vinci show-biznesu

  ...zmieni życie Kasi Górki (Katarzyna Glinka). - Tymon (Hubert Jarczak) zaprosił Sławka do fitness clubu, żeby ćwiczył pod jego okiem, a potem poprosił go, żeby pomógł Kasi rozwiązać problem z Wiolą (Izabela Noszczyk). To słodko napisany wątek, bo Kasia Glinka niedawno urodziła. Mieliśmy niewiele scen razem. Jej bohaterka cały czas gdzieś jest, a ja do niej dzwonię. Śmiesznie się to gra. Praca na planie...

Dyskusje na temat: glinka katarzyna urodziła