• Informacje na temat:

  glinka katarzyna w ciąży

Artykuły na temat: glinka katarzyna w ciąży
 • Alicja Bachleda-Curuś w ciąży?

  Na instagramowym profilu Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się nagranie, które poruszyło sporą część jej fanów. Pod postem pojawiło się nawet mnóstwo wpisów, w których internauci wprost pytają o to, czy piękna aktorka jest w ciąży!

 • ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  Barbara Kurdej-Szatan, której sympatię widzów przyniosły role m.in.: w "M jak Miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła, iż jest w drugiej ciąży! W jednej z wypowiedzi zdradziła również nieco więcej szczegółów na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu.

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

  Tej wiosny polski show-biznes czeka prawdziwy baby boom. Swoje dzieci na świecie powita m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Kiedy możemy się spodziewać narodzin gwiazdorskich dzieci?

 • Jej marzenia się spełniły

  Katarzyna Glinka i jej menedżerka oficjalnie potwierdzają, że plotki o ciąży aktorki są prawdziwe. Gwiazda urodzi na początku przyszłego roku.

 • Najważniejsza rola?

  Przez pewien czas dementowała informacje, jakoby była w ciąży. Dzisiaj Katarzyna Glinka nie ukrywa już prawdy i swojego szczęścia! Zostanie mamą i tylko to się teraz dla niej liczy.

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  ...usłyszeliśmy - wysoki poziom bieżącej odsłony programu podkreśliła Katarzyna Skrzynecka. Finaliści: Katarzyna Glinka w duecie ze Stefano Terrazzino oraz Julia Kamińska i Rafał Maserak zaprezentowali się(...) rozstaniemy". Finalistki same wybrały finałowy repertuar. Jive i tango - to wybór Glinki i Terrazzino. - Są energetyczne i emocjonalne - Katarzyna Glinka podkreśliła, że w tego rodzaju rytmach...

 • "Tancerze" bez Cichopek

  Będąca w szóstym miesiącu ciąży Katarzyna Cichopek "już nie gra" w serialu "Tancerze". Nakręcono bowiem wszystkie partie z jej udziałem.

 • Anna Dereszowska: Mam mnóstwo energii!

  Anna Dereszowska umiejętnie łączy życie prywatne z zawodowym. Niedawno drugi raz została mamą, występuje w kilku spektaklach i koncertuje, a jej bohaterka Agnieszka zaskoczyła fanów „Barw szczęścia”. Okazało się, że jest w ciąży!

 • Kto zastąpi Kasię Cichopek?

  Szanse na występ w "Tancerzach" mają: Edyta Herbuś, Natasza Urbańska, Agnieszka Włodarczyk, Kasia Glinka i Anna Dereszowska. Wiadomo już, że w serialu zobaczymy: Marcina Dorocińskiego, Magdalenę Walach, Małgorzatę Niemirską i Mirosława Bakę. Katarzyna Cichopek musiała zrezygnować z udziału w produkcji TVP 2, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Co prawda pojawi się w "Tancerzach", ale jedynie...

Zdjęcia na temat: glinka katarzyna w ciąży
Dyskusje na temat: glinka katarzyna w ciąży