• Informacje na temat:

  glinka syn czy córka

Artykuły na temat: glinka syn czy córka
 • Katarzyna Glinka promienieje szczęściem dzięki ukochanemu

  Pomimo wielu starań, nie udało jej się ocalić rodziny. Rozwód z Przemysławem, tatą jej synka Filipa, bardzo przeżyła. Aktorka nie sądziła, że na swej drodze spotka jeszcze mężczyznę, któremu będzie gotowa oddać serce. Katarzyna Glinka (42 l.) tylko "Dobremu Tygodniowi" zdradza, czym ją ujął Jarosław.

 • Ta kobieta lubi rządzić

  Jej serialowa bohaterka to wcielenie wszelkiego zła. Jest wścibska, wredna i samolubna. To się jednak zmieni! Wkrótce w "Barwach szczęścia" zobaczymy jej inne oblicze. Jakie? O tym opowiada Hanna Dunowska.

 • Małgorzata Glinka-Mogentale: Oddać wszystko za zdrowie córki

  .... Na świat przyszedł syn małżonków, Bruno, który jest ich oczkiem w głowie. - Kiedyś moją największą miłością była siatkówka, teraz nią jest rodzina - przyznaje. Gdy w 2015 roku Małgorzata kończyła(...)Glinka - Niemcy 3:2  - grzmieli dziennikarze, gdy w 2003 roku wraz z reprezentacją Polski zdobyła Mistrzostwo Europy w siatkówce. Drużynę okrzyknięto "złotymi panienkami". Ten mecz rozpoczął wielką...

 • "Barwy szczęścia": Łukasz w końcu pozna swoją córkę!

  Spotkanie z córką, o istnieniu której nie miał pojęcia, będzie dla Łukasza (Michał Rolnicki) bardzo stresującym przeżyciem. Jak zachowa się Kasia (Katarzyna Glinka), widząc męża w towarzystwie sześcioletniej Paulinki (Lena Jastrzębska) i jej mamy Izy (Agnieszka Warchulska)?

 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  Córka znakomitego aktora Mariana Łącza („Janosik”) po tacie odziedziczyła pogodne usposobienie, niespożyte pokłady energii, talent aktorski i... zamiłowanie do spędzania czasu nad wodą. Nam opowiedziała o ojcu, wędkowaniu oraz „Klanie”.

 • Wielkanocne zwyczaje gwiazd

  Anna Dereszowska, Dominika Ostałowska, Katarzyna Glinka, Andrzej Grabowski i Joanna Koroniewska zdradzili nam, jak wyglądają u nich przygotowania i obchody świąt wielkanocnych. Ciekawi? Sprawdźcie sami!

 • Kasia rodzi, Ksawery odchodzi

  W dniu, w którym na świat przyjdzie zdrowy i dorodny synek Kasi (Katarzyna Glinka), rozpocznie się etap umierania Ksawerego (Sebastian Cybulski). Chłopczyk na jego cześć dostanie imię Ksawery Junior.

 • "Barwy szczęścia": Szok! Artur poprosi Martę o rękę!

  Marta (Katarzyna Zielińska) da plamę na całej linii: upije się do tego stopnia, że trafi na izbę wytrzeźwień! Czy zdecyduje się na kurację odwykową i jak przyjmie to jej ukochany Artur (Jacek Rozenek)?

 • Co oglądać online podczas kwarantanny?

  ...przyjaciółki. Również Anka myślami będzie gdzie indziej. Odkryje bowiem, że syn ją okrada! Czy zmiana priorytetów sprawi, że po latach przyjaźni kobiety się od siebie oddalą? "Świat według Kiepskich(...) można znaleźć takie nazwiska jak Leon Niemczyk, Małgorzata Socha, Katarzyna Glinka, Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Włodarczyk, Robert Gonera, Mirosław Baka czy Andrzej Grabowski. "W rytmie serca...

 • Serialowy przewodnik

  ...wobec Wojdasa i nalega na współpracę. Wobec odmowy grozi zemstą. Pojawia się w mieszkaniu Marty. Informuje ją, że Piotrek jest synem Andrzeja! Budzyński próbuje wytłumaczyć, że jeszcze rano nie(...) latach odnalazł się ich adoptowany syn! odc. 1732 Renata i Monika mają nadzieję na spotkanie z bratem. Bogdan nie zamierza więcej pojawiać się na Wspólnej. Natomiast Emilka pyta Agnieszkę czy mogą...

Wideo na temat: glinka syn czy córka
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.