• Informacje na temat:

  głogowski

Artykuły na temat: głogowski
 • Głogowska poprowadzi show

  Widzowie pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Zawsze uśmiechnięta, filigranowa blondynka, tancerka najwyższej klasy, teraz sprawdzi się w nowej roli. Poprowadzi "Tylko taniec. Got to Dance".

 • Anna Głogowska: Wielka szczęściara

  Kiedyś zazdrościła koleżankom i kolegom z "Tańca z gwiazdami", którzy odnosili sukcesy poza parkietem, w show-biznesie. W końcu jednak się doczekała - Anna Głogowska została jedną z głównych gwiazd programu.

 • Anna Głogowska - prawdziwa szczęściara

  Znana z programów tanecznych Anna Głogowska poprowadzi kolejną serię programu "Got to Dance. Tylko taniec". Artystka opowiada o tym show oraz o tańcu, który jest całym jej życiem.

 • Anna Głogowska: Trzymajcie kciuki

  Znakomita tancerka, która z Maciejem Dowborem prowadzi "Tylko taniec. Got to dance", czeka już na odcinki na żywo.

 • Głogowska, Maserak i Włodarczyk na TOPtrendy

  Anna Głogowska i Rafał Maserak, gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", wystąpią podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2014. Na scenie zaprezentuje się także Agnieszka Włodarczyk, uczestniczka show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Anna Głogowska: Jak poprowadzi "TzG"?

  Anna Głogowska to znakomita tancerka, u boku której chciałby wystąpić zapewne każdy uczestnik "Tańca z gwiazdami". W 13. edycji programu, w parze z Kacprem Kuszewskim, gwiazda wytańczyła Kryształową Kulę i wygrała telewizyjne show. Teraz w 14. edycji będzie można oglądać ją w zupełnie innej roli. Zdaniem Anny Głogowskiej, idealna prowadząca show, powinna być "ciepła, opanowana i potrafiąca...

 • Anna Głogowska pomogła wielodzietnej rodzinie

  ...tanecznego. Czy nauki Anny Głogowskiej przyniosą Robertowi i jego córkom sukces oraz czy rodzina zdobędzie nagrodę? Kolejny odcinek programu "Tata sam w domu" widzowie Czwórki zobaczą w poniedziałek...

 • Anna Głogowska: Została sama z córką?

  Krążą plotki, że źle się dzieje w związku gwiazdy z Piotrem Gąsowskim. Podobno gospodyni "Tańca z gwiazdami" wyprowadziła się od partnera.

 • Anna Głogowska w "Tylko taniec"!

  Nowa współprowadząca i zupełnie nowy juror - widzowie trzeciej edycji popularnego tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" muszą przygotować się na zmiany. Premierowy odcinek trzeciej serii już Polsat wyemituje 1 marca o godz. 20.

 • Anna Głogowska: Początek pięknej przygody

  Konsekwentnie dąży do celu. A że jest przy tym perfekcjonistką, efekty jej pracy zawsze są spektakularne. Chce udowodnić, że stać ją na wiele!

Zdjęcia na temat: głogowski
 • Anna Głogowska
Wideo na temat: głogowski
 • Anna Głogowska potwierdza najgorsze! To koniec!

  Anna Głogowska szczerze przyznała, że już kilkakrotnie bardzo żałowała medialnego zamieszania, jakie wokół niej powstało. Wszystko nasiliło się, gdy wybuchła afera z dilerem gwiazd, u którego tancerka "zamawiała kotlety". Anna twierdzi, że nigdy nie miała potrzeby, aby być rozpoznawalną. "Miałam okazję bardzo pożałować popularności" - wyznaje gorzko. Głogowska szczerze przyznaje, że 40 lat to odpowiedni wiek, aby zakończyć czynną karierę! Ma jednak nadzieję, że w dalszym ciągu będzie miała...

 • Piotr Gąsowski o swoim związku z Anną Głogowską

  Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie. - Cały czas mamy gorącą atmosferę. Jakoś nam się to udaje. Czasami jesteśmy bardzo emocjonalni, czasami żyjemy jak włoska rodzina, czasami też głośno wyrażamy swoje zniecierpliwienie, ale godzimy się szybciutko, nie nosimy tego. To jest tak, jak w życiu, każdy się dociera, a nam jest po prostu ze sobą fajnie. Lubimy...

 • Głogowska została pobita w kinie!

  Anna Głogowska, tancerka i prowadząca show "Tylko taniec", w programie "Studio TTV" zdradziła, że została brutalnie potraktowana przez człowieka, którego zdenerwowało wyciągnięcie przez nią telefonu komórkowego podczas seansu. Gdy próbowała wyjaśnić sytuację, dostała w twarz. Ostatecznie zmuszona została do opuszczenia kina. Źródło: TTV/x-news

Dyskusje na temat: głogowski
 • Re: "M jak miłość": Dominika Kluźniak świętuje 40. urodziny

  ta Lesz to niezwykle cwana ... , po Dubaju zakotwiczyła prof. Maciejewskiego, Amen. A niejaki bartosz głogowski - to kto to kiedyś i obecnie ???

 • Re: Marek po raz pierwszy od lat zobaczy...

  Ta Dominika Kluźniak wygląda upiornie. Blada jak trup, rzadkie włosy w paskudnym kolorze, brak brwi... Nic dziwnego że partner ( Bartek Głogowski, grał w "Plebanii") zostawił ją dla Natalii Lesz.

 • Re: Marek po raz pierwszy od lat zobaczy...

  Ta Dominika Kluźniak wygląda upiornie. Blada jak trup, rzadkie włosy w paskudnym kolorze, brak brwi... Nic dziwnego że partner ( Bartek Głogowski, grał w "Plebanii") zostawił ją dla Natalii Lesz. ok ta aktorka nie jest pięknością, ale nie rozumiem tu czegoś. skoro by mu się nie podobała, to po co się z nią w ogóle wiązał? coś jednak w niej zauważył skoro był z nią jakiś czas i chyba nawet